Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Szabó Ádám  EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Szabó Ádám  EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Szabó Ádám  EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Szabó Ádám  EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Szabó Ádám  EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Szabó Ádám  EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Szabó Ádám  EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Szabó Ádám  EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Szabó Ádám  EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Szabó Ádám

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szabó Ádám
9.b.
9.b.
Szabó Ádám


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 30.
Age : 26
Tartózkodási hely : Budapest

Szabó Ádám  Empty
TémanyitásTárgy: Szabó Ádám    Szabó Ádám  EmptySzomb. Márc. 30, 2013 11:40 am

Ádám
Szabó
14. 9.b.Le football est ma vie
„Tudod nem értettem mi a fájdalom, egészen addig, míg egy alig nagyobb vasdarab mint a körmöm, kioltott egy emberi életet.”
1996. január elsején születtem, még Miskolcon, egy kórházban… Apám Szabó Dániel magyar válogatott labdarúgó, anyám Tímár Katalin országos bajnok úszó, bátyám pedig Szabó Dániel szintén focista volt. Kisgyermekkorom boldogan kezdődött, hiszen egy nagy családban éltünk, jó körülmények között, boldogan. Nem voltunk szegények, de hát annyira gazdagok sem. Apám akkoriban egy országszerte ismert focista volt, és anyám pedig egy országos bajnok úszó. Sportos családba születtem, ez nem is vitás, hiszen mindenki valamilyen sportot űzött már születése óta.
A bátyám és én fociztunk már egészen 4 éves korunk óta… Persze ő idősebb is, és jobb is volt, mint én ,de ez engem soha nem zavart, hiszen nem voltam irigy rá. Vidám gyermekkorom volt, az óvodába is vidáman jártam, az általános iskolába is, hiszen sok barátom volt, imádtam focizni, a családomat is szerettem. Az első csókomat is itt szereztem, még azt hiszem hatodikban… Lehet hogy ez egy fiúnak nem jelent sokat, de én olyan fiú vagyok akinek ez sokat jelent, hiszen akkor egy két évvel idősebb csajtól szereztem, szóval, akkor erre vertem a mellkasomat.
Persze otthon mindig arra tanítottak, hogy ne legyek nagyképű és önző, amit azt hiszem sikerült is teljesítenem, hiszen a kamaszkor sem változtatott nagyképűvé.. Kiskoromban még Miskolcon kezdtem focizni, és egy bizonyos napig ott is maradtunk… Én iskolában voltam, a bátyám pedig otthon ült betegen. Kiment az udvarra, és a szomszéd, aki éppen akkor drog plusz alkohol hatása alatt volt, a másik oldalon hadonászott a puskájával… A bátyámnak esélye sem volt a menekülésre, hiszen ahogy a szomszéd meglátta, egyből három golyót eresztett belé… Anyám aki elsőnek hazaért, meglátta, és hívta a mentőket, a rendőröket, aztán felakasztotta magát… Engem azonnal hazahívtak a suliból, és apámat is az edzésről… Anyámat és a testvéremet nem tudták már megmenteni… Nem tudom apám hogyan vészelte át ezt az egészet, de ezért mindmáig hálás vagyok neki, hogy ő nem hagyott magamra.
Az eset után magamba roskadtam, és többé nem éreztem olyannak a világot, mint előtte… A focit is abba akartam hagyni, de apámnak köszönhetően ’túlléptem’ valahogy ezen az időszakon… Pont akkor történt ez, mikor elvégeztem az általános iskolát…
Ősszel Budapestre költöztünk ketten, apum újra focizni kezdett, és én pedig a Szent Johannába járok . Itt ismertem meg a legjobb barátomat Csabát is… Remélem itt jobb életem lesz, mint Miskolcon volt, és végre rámtalálhat a… Jobb élet… De bocsi, hogy ilyen röviden beszéltem magamról, megyek a Honvédhez edzésre...
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Szabó Ádám  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabó Ádám    Szabó Ádám  EmptySzomb. Márc. 30, 2013 11:56 am

Elfogadva!
Kedves, Ádám!
Irány foglalózni:)))
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Szabó Ádám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Antai-Kelemen Ádám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: