Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Kereslek. Akarlak. EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Kereslek. Akarlak. EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Kereslek. Akarlak. EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Kereslek. Akarlak. EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Kereslek. Akarlak. EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Kereslek. Akarlak. EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Kereslek. Akarlak. EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Kereslek. Akarlak.

Go down 
+5
Kis Rita
Szucsánszki Ninetta
Bencze Virág
Agárdi Benedek
Szatmáry Kinga
9 posters
SzerzőÜzenet
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Márc. 19, 2013 2:33 pm

Hiányzik valakid? Nem tudod mit kezdj nélküle? Akkor itt az idő, hogy hirdetést adj fel és így hát ha megalkotja valaki az eltévedt báránykát..
Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
Agárdi Benedek
Életművészek
Életművészek
Agárdi Benedek


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 31

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:52 pm

Kereslek. Akarlak. 310 Kereslek. Akarlak. Tumblr13 Kereslek. Akarlak. Tumblr14

I need my gorgeous tattoo artist
------------ Léda
Nem mondanám, hogy a kapcsolatunk a kisasszonnyal túl romantikus azóta, mióta rátetoválta a seggemre a macskámat. Szóval, ja... ne menjetek oda életetek szerelméhez, ha egy üveg Jack van bennetek és ha a hölgy éppenséggel tetoválóművész. Másodállasban ő a legjobb barátom, és ez az egyetlen oka annak, hogy nem gondolkoztam még el azon, hogy valami komolyat akarjak tőle. Nem vagyok benne biztos, hogy működne.
avi: Amanda Hendrick / Maddie Carina / Hannah Snowdon




A hozzászólást Agárdi Benedek összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 02, 2013 4:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bencze Virág
Egyetemisták
Egyetemisták
Bencze Virág


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szombathely

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Márc. 26, 2013 4:08 pm

Kereslek. Akarlak. Anigif2_www.kepfeltoltes.hu_Kereslek. Akarlak. 51701506anigif2_www.kepfeltoltes.hu_
Nagy Bence


PB: Niall Horan vagy Ash Stymest
Kor: 19-21
Csoport: Egyetemisták
Kapcsolatunk: Bencével az egyetemen találkoztam először. Másodszor a szombathelyi lakásunk szomszédságában, mivel ott lakik. Harmadszor, negyedszer és sokadszor pedig a város különböző pontjain. Isten tudja miért, de a fejébe vette, hogy megszerez magának, és eltávolítja mellőlem Ricsit.


A hozzászólást Bencze Virág összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 29, 2013 10:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
Szucsánszki Ninetta
12.b.
12.b.
Szucsánszki Ninetta


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 24.
Tartózkodási hely : Budapest

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Márc. 26, 2013 4:25 pm




......... Tamás (Tomi)

Kor: 20
csoport: egyetemista
Jellem: faragtalan, mégis fülig szerelmes Ninába Smile
PB: Ian Somerhalder

Tomival két éves ismerkedtem össze egy demcemberi napon a csömöri tó befagyott jegén. Januárban megvolt az első randink és azóta együtt vagyunk. Bár a kapcsolatunk nem makulátlan azért szeretjük egymást. De még egyszer nem hagyom, hogy megcsaljon.
[oké kétszer megcsalt, de ha elvállalod a karaktert kérlek legyél hű hozzám ^^az exeid természetesen majd feltűnhetnek, de ne legyen több megcsalás Ninus nem bírnáá )


Vissza az elejére Go down
Kis Rita
9.b.
9.b.
Kis Rita


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Mar. 28.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Kékes Kristóf (Kris)   Kereslek. Akarlak. EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 10:14 pm

Kereslek. Akarlak. Z

Kékes Csaba (Bohóchal)
Kor: 15 (6 évet kint élt a szüleivel Kanadába,ezért a 9.-et újra kell járnia)
Csoport: 9.b
Jellem: kedves,vicces,okos,akit szeret azt mindig megvédi
PB:Chace Crawford

Csabával eléggé érdekes a kapcsolatunk.Nekem Csaba nagy Ő,viszont neki van egy gyönyörű barátnője ,.Aki engem nem igen kedvel,na kifejezetten utál ! Twisted Evil Twisted Evil De Csaba nekem egy jó ,inkább legjobb barátom !Very Happy Very Happy Talán az is lehett ,hogy Csaba is többet akkar,mint egyszerű barátság.Talán Csabának én vagyok a szerelme.......


Akinek kell küldjön PM!


Elvitték!


A hozzászólást Vavró Rebeka összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 29, 2013 2:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rédey Kata
11.b.
11.b.
Rédey Kata


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 24.

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyPént. Márc. 29, 2013 8:53 am

Kereslek. Akarlak. Tumblr_mfef9x3CHL1s00nbdo1_500_large

... Márk

Egyszervolt hol nem volt,volt egyszer egy fiú, akit Kata egy rockkocsmában ismert meg nem sokkal az Andrissal való szakítása után. A fiú úgy viselkedett, ahogy Kata elvárta tőle, nem kérdezett, laza volt és ott volt, amikor csak szükség volt rá,de hiba csúszott a számításába, mikor beleszeretett a különc lányba. Vajon képes lesz kisegíteni Katát ebből a lelkiállapotból vagy minden igyekezete hiábavaló?

17-20~Szent Johannás/Egyetemista/kutyafarka~intelligens,kifinomult,érdeklődő~Ezra Miller/Alex Evans/a te javaslatod.

Szükségem lenne rá,szóval, ha valaki indíttatást érez, akkor itt az alkalom és PM! Smile
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyPént. Márc. 29, 2013 9:50 am


Noel, Balázs, Zsolti, stb.


Ő a szomszédom, akivel szembe van a szobám. Minden este előszeretettel bámul meg, és próbál megfektetni. Ő az iskola nagymenője, legalábbis azt hiszi. Erőszakos, és nem tetszik neki az, ha valami nem úgy van, ahogy akarja. Szeret belém kötni, meg másokba is. Egy osztályban vagyunk, 12.B, és... idegesít! De az álarca mögött egy megbántott férfi van, és majd megengedi, hogy közelebb kerüljek hozzá. A barátságból meg több is lesz...
PB: Liam Payne (őt nagyon szeretném), Zayn Malik, de lehet más is, ha mondasz valaki jobbat.

PM-ben várom a jelentkezésedet, ha megérkeztél, várlak nagyon. És örök hálám kisérje a megalkotóját. *---*



Megérkezett. Köszönöm a megalkotójának *---------* ^^
Vissza az elejére Go down
Nyári Erik
12.b.
12.b.
Nyári Erik


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:22 pm

Kereslek. Akarlak. Amanda_seyfried-letters_to_juliet-6-200x300

...... Dóra
Kor: 18
Csoport: 12.b
Jellem: kedves,odaadó,nyugodt,segítő kész,jó akaró,jó tanuló Very Happy Very Happy Very Happy
PB: Amanda Seyfried
Dórival 11. vége óta alkottunk egy párt. Nekem ő a mindenem. A suliba először azt mondták,hogy a nyár végére már nem fogunk járni.Jó ez lehet ,hogy azért mert a küzdő sportos fiú és a gyengéd lány nem jó páros,de mi még mindig nagyon szeretjük egymást.


Pm-be lehett jelenkezni
Vissza az elejére Go down
Hermer Dániel
Gyors talpalók
Gyors talpalók
Hermer Dániel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 21.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. EmptySzer. Ápr. 17, 2013 12:54 pm

Kereslek. Akarlak. Beijos
Név: szabadon választható
Kor: 20-23 (változtatható)
Csoport: gyors talpalók
Jellem: bunkó, utálatos, lenéző, beképzelt (legalábbis velem)
PB: Taylor Lautner, Nick Jonas (ezek csak példák, lehet változtatni)
Történet: Ő az egyik munkatársam az étteremben, és már a kezdetektől fogva utáljuk egymást. Két külön fogalom vagyunk, és nagyon nehezen férünk meg egymás mellett. Már volt olyan szituáció is, amikor majdnem összeverekedtünk. A főnök imádja, sőt mondhatni Ő a kedvence, amivel én nem értek egyet, de ez keveseket érdekel. Azt hiszem köztünk mindig lesz valamiféle "verseny", és valószínűleg a végsőkig utálni fogjuk egymást.
Egyéb részletek PM-ben Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kereslek. Akarlak. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kereslek. Akarlak.   Kereslek. Akarlak. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kereslek. Akarlak.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás-
Ugrás: