Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Antai-Kelemen Ádám EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Antai-Kelemen Ádám EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Antai-Kelemen Ádám EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Antai-Kelemen Ádám EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Antai-Kelemen Ádám EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Antai-Kelemen Ádám EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Antai-Kelemen Ádám EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Antai-Kelemen Ádám EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Antai-Kelemen Ádám EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Antai-Kelemen Ádám

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Antai-Kelemen Ádám
Gyors talpalók
Gyors talpalók
Antai-Kelemen Ádám


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : Párizs/Budapest

Antai-Kelemen Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Antai-Kelemen Ádám   Antai-Kelemen Ádám EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:56 pm

Ádám
Antai-Kelemen
20. gyors talpalók. mr.'cool guy'.
Ésszel, szinte felfoghatatlan, hogy 4 év után, de elrepül a 12.b, a tanárok nagy szerencséjére. És, hogyha a tanárokat vesszük, akkor ez nekünk is nagy fellélegzés. Nem lesz se Máday, se Kardos, és, még csak Gondos kémiai anyagokból összeállított vörös festékes fejét. De, hogyha már az összenőtt osztályt vesszük figyelembe, akkor nem olyan rózsás a helyzet. Igaz, hogy sokan, köztük Dave, Ricsi, Kinga, Virág, Robi és Andris egy egyetemre mentek tovább, de Zsolti egy teljesen más iskolát célzott meg, pont, mint Zsák. És, hát mi Renivel… mi továbbra is kint vagyunk Párizsban. Amíg ő egyetemre jár, én járom a világot.
Igaz, hogy már egy év eltelt a végzésünk óta, de, szerintem mindent megteszünk annak érdekében, hogy találkozni tudjunk. Hiszen, a négy év alatt olyan családias hangulat alakult ki köztünk, hogy kár lenne, hogyha ezt eldobnánk magunktól. Csak, többnyire nehéz olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó lenne. Valamilyen szünet időbe kell általában belepasszíroznunk, ami sok embernek nem egyszerre zajlik. Ezért is van nekem könnyű dolgom. Csak kiveszek már nap szabadságot akkor, amikor éppen kedvem van hozzá, és meg is van oldva. Jó, belátom, néha jobb lenne, hogyha mi is, Renivel a Szombathelyi egyetemre mentünk volna, és akkor nem kéne, többnyire telefonon megvitatni a fontosabb történéseket. Ez, persze Dave-nek nem akadály. Még mindig megszállottan gyűjti a jobbnál jobb kütyüket, amíg a többiek örülnek az egy szál telefonjuknak, és laptopjuknak. Merem feltételezni, hogy az egyetemi szobájában plazmatévétől kezdve, a nyolcszáz laptopig, minden megtalálható. Nem nehéz belőle kinézni.
Visszatérve rám… igen, azt leszámítva, hogy most már „érett” 20 éves vagyok, még mindig a Cortez nevemet használom. Természetesen a munkám közben általában az Ádámot használják, de ismerősök körében nem vakarható le rólam a Cortez elnevezés. Valamiért nem tudok hozzászokni az Ádámozáshoz. Vagy Antai-Kelemen hála Kardosnak, vagy Cortez. De Ádám? Ugyan már… Abban semmi egzotikus nincs.
És, az elmúlt egy év alatt a legnagyobb történések közé sorolnám, (mivel más nem történt, mivel eloszlottunk) apa leszek. Ésszel felfoghatatlan, de már kezdek megbékélni a gondolattal. Ahogy a kis Antai-Kelemen csöppség a házban rohangál… Addig, természetesen van még egy kis idő, de jó előre fantáziálgatni a jövőbeli életünkről. Csak, utána nem tudom, hogy mi lenne. Mivel Reni egyetemre jár, én pedig dolgozok, talán az lenne a legjobb, hogyha visszaköltöznénk Magyarországra. Legfeljebb én felmondok, vagy, legalábbis egy jó ideig szabit veszek ki, aztán, amikor Reni kész lesz egyetemre menni, akkor megy Szombathelyre. Jó, még több, mint nyolc hónapunk van addig, de talán ő is belátja, hogy ez lenne a leg elfogadhatóbb ötlet.
Vissza az elejére Go down
Bencze Virág
Egyetemisták
Egyetemisták
Bencze Virág


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Szombathely

Antai-Kelemen Ádám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antai-Kelemen Ádám   Antai-Kelemen Ádám EmptyHétf. Márc. 25, 2013 8:15 pm

Elfogadva!
Drága Cortez!
Csakhogy karakter hűen fejezzem ki magam: ez oan naon jó lett! Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam, irány foglalózni, és érezd jól magad ^^
love, Virág xx


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Antai-Kelemen Ádám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szabó Ádám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: