Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Vörösmarty tér EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Vörösmarty tér EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Vörösmarty tér EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Vörösmarty tér EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Vörösmarty tér EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Vörösmarty tér EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Vörösmarty tér EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Vörösmarty tér EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Vörösmarty tér EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Vörösmarty tér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Vörösmarty tér Empty
TémanyitásTárgy: Vörösmarty tér   Vörösmarty tér EmptyPént. Márc. 29, 2013 2:12 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
Nagy Máté
12.b.
12.b.
Nagy Máté


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. May. 27.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Vörösmarty tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vörösmarty tér   Vörösmarty tér EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am

To: Kata
 


Már megint egy hosszú és unalmas sulis napról érkeztem haza. Nem számítottam arra, hogy bárkit vagy bármit találok a házban, de azért jól esett volna. Apa leghamarabb is, csak 7-8 óra felé szokott megjönni, így megint egy magányos délutánnak néztem elébe. Házi feladatot nem igazán kaptam, pedig még megírni sem lettem volna lusta. Na jó, ez túlzás, de unaloműzésnek nem olyan rossz megoldás. Aztán eszembe jutott, hogy a nappaliban lévő televízió tartogathat érdekességeket számomra. Hehh, ez még viccnek is rossz. Elég egyértelmű tény, hogy mikor szülséges nem megy semmi ezen a szaron. Elhatározásom, ami szerint nem idegesítem fel magam itt megbukott. Oké, neten is lóghatnék, viszont társaság hiányában nincs túl sok értelme. Az internetet eléggé ritkán használom, ugyanis nem érdekel a sok online "sztár" életének pontos leírása. Az én felfogásom szerint a virtuális világ nem valóság, sőt igazából nem is hasonlít. Sok agymosott zombi készül a számítógép monitorok és manapság már a telefon képernyők előtt, aminek a társas kapcsolatok szenvedik a legnagyobb kárát. Mondjuk inkább a személyes találkozások a leghátrányosabb szereplői a modern civilizációs cselekedeteknek. A gondolkodásmódom ódivatúnak tűnik, de az előéletemből adódóan koraérett vagyok. Szóval a számítógép és társai helyett olvasok egy jó könyvet vagy kimegyek a parkba sétálni. Az egész család büszke a nagy és okos fiúkra, de engem meg sem kérdeznek arról, hogy jól érzem -e magam. Talán, ha mind együtt élünk és velem is eleget törődnek most én is a társaság egyik középpontja lennék. Sokszor elmerengek ezeken a dolgokon, azután rájövök, jobb nekem így. A húgaim a suli legmenőbb lánycsapatával lógnak már 9. osztályban, addig engem végzősként is csak pár ember ismer. Hogy bánom e? Csöppet sem.
Utolsó ötletként jött, hogy az egyetlen barátom nem is meghívott, csak közölte, hogy a Vörösmarty téren fog ma lógni. Nem igazán értettem mit is szokott ő ott csinálni. Jó, nem tudom nagyon miért olyan különleges ez a hely, de biztos jó lehet. Szóval küldtem neki egy sms-t, hogy ne mozduljon, fél óra és érkezem. A válasza csak egy szimpla „ok.” volt, de nem találtam bunkóságnak. Ő ilyen és kész.  Nagyon különbözünk, viszont meg tudjuk érteni egymást, ami fontosabb a külsőségeknél. Sokan piszkálnak is minket a barátságunk miatt, de ez egyikünket sem hatja meg.
Szóval a délutáni semmittevésem finiséhez érkeztem, amennyiben felkaptam magamra a farmerom és a converse táskámmal a vállamon kiléptem az ajtón. Nem igazán tudtam merre kell menni, de a telefonom GPS-e ezt is megoldotta. Kicsit több mint fél óra után megtaláltam a célom. Már csak a kedves barátomat kellett volna észrevennem. Eléggé nagy tömeg gyűlt össze a téren, ami miatt nehézkesen jutottam egyik részről a másikra. Végül is megpillantottam egy padon ülő fekete foltot. Igen, ez csak Kata lehet. Felé lépkedtem és ő fel sem nézett rám a könyvéből, de már messziről köszönt.

- Szia. Mi jót csinálsz? – jó ez kissé fura kérdés, kivel éppen olvasott. Leültem mellé és megfogtam a könyvét, hogy megnézhessem a borítóját. – Hmm.. Jó könyv? – tudakoltam meg, hátha válaszol.
Vissza az elejére Go down
 
Vörösmarty tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Budapest-
Ugrás: