Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Takács Balázs EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Takács Balázs EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Takács Balázs EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Takács Balázs EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Takács Balázs EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Takács Balázs EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Takács Balázs EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Takács Balázs EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Takács Balázs EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Takács Balázs

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Takács Balázs Empty
TémanyitásTárgy: Takács Balázs   Takács Balázs EmptySzomb. Márc. 30, 2013 4:05 pm

Balázs
Takács
19. 12b. the bad boy.
Amikor megláttam, hogy a szomszédba milyen lány is lakik elakadt a lélegzetem. Gyönyörű lány volt és az én szobám ablaka, pont az övére nézett, mivel szembe voltak egymással a szobáink. Ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem, mostanság, persze az is jó, hogy a suli legmenőbb diákja vagyok, de az akkor is semmi ehhez képest. Szegény lány még nem vette ezt észre és neki állt vetkőzni az ablak előtt, úgy, hogy nem húzta be a függönyt. De ha azt vesszük igazából én jártam rosszul, mert semmit sem láttam, mert pont úgy állt, hogy amikor levette a felsőjét, már a fürdőben is volt, így tényleg nem láttam semmit. Legszívesebben átmentem volna hozzá és rávettem volna, hogy előttem ismételje meg, amit az előbb a fürdőben tett, de tudtam, hogy ez nem tetszene neki, bár ez annyira nagyon nem érdekelt. De azért nem akartam már ennyire az elején megutáltatni magam, majd később. Még egy ideig néztem az ablakát, majd kijött a fürdőből egy szál törölközőbe, az én állam, pedig majdnem leesett. Formás, hosszú lábai voltak és még így törölközőn keresztül is látszott mennyire tökéletes az alakja. Épp amikor leakarta venni a pólóját, egy madár felszállt az egyik fáról, ami a két lakás között volt és a lány tekintete összeakadt az enyémmel. Szépen lebuktam, azt hittem úgy ahogy van átjön és elkezd velem kiabálni, de csak állt, mintha lefagyott volna, majd az ablakhoz ment és behúzta a sötétítőt, eltakarva előlem magát. Egy hatalmas vigyorral az arcomon aludtam el aznap este, hiszen mégis elég sokat láttam, ahhoz, hogy meg akarjam szerezni magamnak azt a lányt, még nem tudom, hogy csinálom, de mindig sikerül elérnem azt amit akarok és ez most sem lesz másként. Másnap ugyanazzal a vigyorral keltem, de még mindig nem jutott eszembe, hogy is kéne bepróbálkozni nála. A legtöbb lányhoz csak odamentem, rájuk mosolyogtam és már az enyémek is voltak, de tudtam, hogy Őt kemény fából faragták, már abból, hogy tegnap este nem kezdett el visítozni, mint a sok idióta csaj. Első órám matek volt, amivel nincs is baj, hiszen értem az anyagot meg minden, csak emiatt unatkozom is, de amint beléptem a terembe rájöttem, hogy ez nem lesz olyan unalmas óra, mint a többi, hiszen megláttam a lányt a szomszédból. Ezek után minden nap néztem Őt az ablakon keresztül és mindig mikor elutasított belé kötöttem, még ha nem is akartam, de nem szerettem, ha nem kapom meg amit akarok. Azóta is vágyakozom utána és még mindig meg akarom kapni, már csak az a kérdés, mivel veszem rá, hogy ne utáljon, hanem Ő is akarjon engem.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Takács Balázs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takács Balázs   Takács Balázs EmptySzomb. Márc. 30, 2013 4:45 pm

Elfogadva!
Kedves, Balázs!
Ha karakterhűen akarom kifejezni magam akkor: Hagyd már szegény szerencsétlen lányt! De igazából nem akarom, hogy hagyd. Akármennyire is bunkó faszfej vagy, de nekem szimpi ez a viselkedés.Smile
Irány foglalózni:)))
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Takács Balázs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: