Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Ben is a fucking ginger princess ;; kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Agárdi Benedek
Életművészek
Életművészek
Agárdi Benedek


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 25.
Age : 31

Ben is a fucking ginger princess ;; kész Empty
TémanyitásTárgy: Ben is a fucking ginger princess ;; kész   Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyHétf. Márc. 25, 2013 9:20 pm

BENEDEK
AGÁRDI
húsz. évelművészek. ginger princess.
Fogalmam sincs, miért voltam évek óta biztos abban, hogy a sikereimet csak akkor zsebelhetem be, ha 17 évesen kiadok egy best hit lemezt, ami egy hét alatt bearanyozódik és 1000 twitter követőm lesz. Nagyjából legalábbis ez az álomkép, amivel ébredtem és keltem. Plusz tudni akartam, hogy másnap úgy kelek, hogy jobb lesz. Majd hirtelen azok az osztálytársaim kedvelnek, akiket én magam eddig utáltam és kiskirály módjára enyém lesz a gimi. Szép ábrándok, nem igaz? De az ember egyszer felébred és rájön, hogy mindent kockáról kockára kell felépítenie, és nem lehet olyan hatalmasat ugrani, hogy elérjük a felhőket. Tudni akartam a helyemet a világban, és feljebb tornázni magam azon a bizonyos ranglétrán. De rájöttem, hogy benne lenni a diákok azon mondhatni vastag krémjében, akik népszerűek nem feltétlen jelenti azt, hogy az ember igazán boldog is. Kétlem, hogy ott közöttük köttetek-e valaha valódi barátságok anélkül, hogy kibeszélték vagy elárulták volna egymást a hátuk mögött. Abban sem vagyok biztos, hogy a kapcsolataik alapszanak-e máson, mint társadalmi megítélésen és testiségen. Az érzelmekről esetükben extrém módon nem beszélhetünk. Mondjátok, hogy nincsen igazam, és bizonyítsatok! Számomra addig is ti, gyönyörű emberek, hiába vagytok menők és gazdagok, csak a társadalom legalja maradtok.
Le kell szögezzem, hogy a mai napig nem történt semmi olyan érdekes életem eddigi 20 éve alatt, ami miatt megérné kalóriákat pocsékolni a billentyűk lenyomogatására. Valami rémesen átlagos életet élek, és még egy kósza vámpír vagy árnyvadász meg nem változtatja ezt, így is marad. Azért persze még mindig reménykedek, hogy belefutok Megan Fox alteregójába suliból hazafelé, de minél több gyertya lesz a szülenapi tortámon, annál kevesebb esélyt látok erre. Ahogyan a roxforti levelemet sem kaptam meg soha – bát még rájöhetek, hogy egyszerűen csak egy csiga hozza nekem Skóciából galamb helyett, ezért késik – úgy vagyok egyre határozottabb abban, hogy az én természetfölötti szerelmemet sem fogom megtalálni soha, egyik sikátorban sem.
Ember, nem tudok zene nélkül írni. Ez vagy rossz, vagy jó, de szerintem inkább csak zavaró. Főleg mert ebben a pillanatban az ujjaim gyorsabban püfölik a billentyűket, mint amilyen ritmusban a Shinedown Call me a sinner call me a saint dala szól, és ez okozza a hangok kakofóniáját a fejemben. Sebaj, egyébként sem szándékoztam olyasmiről írni, ami nem jön ösztönösen, vagy amin gondolkodnom kellene.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Ben is a fucking ginger princess ;; kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ben is a fucking ginger princess ;; kész   Ben is a fucking ginger princess ;; kész EmptyKedd Márc. 26, 2013 2:05 pm

Elfogadva!
Kedves, Ben!
Mi nem hiszem, hogy jóban leszünk már csak a személyiséged miatt és és a 'rangod' miatt miszerint te egy életművész vagy. Én személy szerint ki nem állhatom az olyan embereket, akik olyan tévhitben élnek, mint te, de ettől függetlenül imádtam a karakterlapod és szerintem nagyon jól írsz!
Irány foglalózni:)))
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Ben is a fucking ginger princess ;; kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )
» Papp Emma -kész!!!
» Nagy Máté - asszem kész :)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: