Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Hermer Dániel  EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Hermer Dániel  EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Hermer Dániel  EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Hermer Dániel  EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Hermer Dániel  EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Hermer Dániel  EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Hermer Dániel  EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Hermer Dániel  EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Hermer Dániel  EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Hermer Dániel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermer Dániel
Gyors talpalók
Gyors talpalók
Hermer Dániel


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 21.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Hermer Dániel  Empty
TémanyitásTárgy: Hermer Dániel    Hermer Dániel  EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 5:32 pm

Dániel
Hermer
21. gyors talpalók. never say never.
Végleg vége a sulinak. Ez az a pillanat, amikor a diákok nagy része fellélegez, és azt hiszi végre eljött a szabadság ideje. Pff … marhaság. Nos, bevallom valakinek tényleg ilyen szerencsés az élete. Viszont én nem tartozom e szerencsés emberek közé. Sose voltam szerencsés, és soha nem is leszek az. Ehhez legelsősorban a küldőm járul hozzá. Fekete haj, fekete ruha, fekete smink, tetkók százai és piercing. Az emberek már az első pillanatban elkönyvelnek. Drogos, emós, depressziós, elmebeteg, bunkó, buzi, stb. Legtöbbször ezek a jelzők ragadnak rám. Nos ebből egyedül a bunkó igaz rám, bár ez az utóbbi években alakult ki. Mindeddig kedves és közvetlen voltam az emberekkel, viszont mostanság már kezdek eltávolodni tőlük. Nem nyílok meg nekik. Elvégre mi értelme lenne? Miért kellene beszélnem és ismerkednem, ha már mindenki elkönyvelt. Igaz, hogy ezek a dolgok az egyik fülemen be, a másikon pedig ki mennek, de akkor is. Nem valami jó érzés. Túl sok olyan ember van a világon, akik nem bírják elviselni, ha valaki más, mint a többiek. Pedig én más vagyok, és mindig is más leszek. Nem vagyok magamba fordulva, és bármennyire is nehéz elhinni nem ülök a sarokban órákon keresztül miközben sírok, mert annyi „baj” ért, sőt! Van humorérzékem, csak kellene egy pár olyan ember, aki ezt felfedezi bennem. Senki sem akar megismerni, de ehhez már hozzászoktam. Ha én nem nyílok, akkor senki sem nyílik. Ha én nem beszélek, senki sem beszél. Szörnyű… Volt egy időszak, amikor mindennél jobbam vágytam egy barátra, de szokásomhoz híven nem tettem rá szert. Most már megszoktam az egyedüllétet, és megvallva nem is nagyon vágyok a társaságra. Persze jó lehet, ha van egy olyan ember, akik tényleg szívesen hülyül veled, vagy akár hétvégén még egy buliba is elkísér. Klassz élet lehet, viszont nekem nem jutott ebből. Sem ebből, sem pedig az iskola utáni szabad életből. Anyám szerint, - aki szintén gyűlöl, mivel nem olyan gyerek lett belőlem, mint, amilyet Ő elképzelt – most, hogy végre ott hagytam az iskolát, van időm arra, hogy dolgozzak, és, hogy végre én szerezzem meg a zsebpénzemet. Hogyne. Egész életemben erre vágytam. Kilépek az iskola kapuján, és már mehetek is dolgozni szupi. Eleinte fel voltam háborodva emiatt. Azt hittem, hogy így végre megtörik, de nem. Egy hét után, egy papír fogadott az asztalomon. Egy pár munkahely neve, és címe szerepelt rajta. Csak itt volt esélyem. A külsőm miatt eléggé beszűkült a munkalehetőségek száma. Kevés helyre jelentkezhettem, mivel sok ember szerint „rémisztő vagyok”. A munkák mindegyike szörnyű volt. Kis állatbolt, bolti eladó, pénztáros, kertészsegéd és ehhez hasonlók. Egyetlenegy munka tűnt normálisnak, és innentől vagyok pincér. Összesen napi hat órát kell dolgoznom, többnyire délutáni, vagy esti műszakban, viszonylag jó fizetésért. Viszont a fehér köpeny, amit viselnem kell – egyenesen utálom – nem takar el mindent. A hajam, a sminkem, a piercingem és néhány tetkóm még mindig látható marad. Sokan kikerekedett szemmel bámulnak rám, amikor odamegyek hozzájuk felvenni a rendelést. Volt, aki azt hitte, hogy szórakozom velük és jól behúzott nekem egyet. Persze a főnök hamar elintézte a dolgot. A férfi körülbelül 20-szor kért bocsánatot feleslegesen. Ők rendszeres vendégek, viszont, amikor engem küldenek ki hozzájuk, mindig bunkó vagyok. Lényegében mindenkivel bunkó vagyok, csak a munkahelyemen egy kicsit visszafogom magam. Semmi kedvem sincs, ahhoz, hogy a stílusom miatt rúgjanak ki. Hat órát kell kibírnom visszafogottan. A nap többi részét olyan stílusban töltöm el ahogy akarom, és ez a lényeg.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Hermer Dániel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hermer Dániel    Hermer Dániel  EmptyPént. Márc. 22, 2013 6:45 pm

Elfogadva!
Dániel te aztán tudsz élni! Vagyis nekem ez jött le. Nem kell sok tudás a gyors talpalóknak, így nem is kérdőjelezem meg az ICQ- d alacsonyságát. De egy a léyneg: szépen írsz és nem is kérdőjelezem meg azt, hogy el leszel ezzel a bunkó stílussal. Irány foglalózni!
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Hermer Dániel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: