Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Dave - I'm ready!  EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Dave - I'm ready!  EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Dave - I'm ready!  EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Dave - I'm ready!  EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Dave - I'm ready!  EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Dave - I'm ready!  EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Dave - I'm ready!  EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Dave - I'm ready!  EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Dave - I'm ready!  EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Dave - I'm ready!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Felmayer Dávid
Egyetemisták
Egyetemisták
Felmayer Dávid


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 20.

Dave - I'm ready!  Empty
TémanyitásTárgy: Dave - I'm ready!    Dave - I'm ready!  EmptySzer. Márc. 20, 2013 3:34 pm

Dávid
Felmayer
19. egyetemisták. MacBoy.
Furcsa, de mégis valamelyest jó érzés tölt el, ha arra gondolok, mostantól nem a megszokott kerékvágásban megy majd minden. Nincs többé Szent Johanna, se Máday, se... senki? Talán ez a megfelelő szó rá. Természetesen, a többiekkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, és úgy veszem észre, talán mindenkinek sínen van az élete, azt csinálja, amit akar, és nem azt, amit elvárnak tőle. A lényeg végül is, ugyan az. Mondhatni, mindannyian felnőttünk végre. Van, ami elmúlt, van, mai megmaradt abból a 4 évből, amit együtt eltöltöttünk. A mai napig képes megnevettetni egy-egy beugró emlékkép. De ez így van jól. Az emberek szerint egy fiatal a legfontosabb élményeit a gimnázium falai közt szerzi. Nos, én szereztem pár jó élményt, és pontosan tudom, hogy kell kicselezni s uli házi rendjét. Még nem tudják az iskolák, ahová szétszéledtünk, hogy kikkel állnak szemben. Nem... Fogalmuk sincs róla, hogy mikre vagyunk képesek, külön-külön is. Hát, még együtt. Előre sajnálom Szombathelyt.
Az igazság az, hogy én is, vagyis inkább, mi is sínen vagyunk. Kinga ugyan olyan diktátor stílusban van jelen az iskolában, és pedig megmaradtam a jó öreg Dave-nek. Na, persze, a felsőbb évesek néha kicsit furán néznek ránk, főleg, ha Kinga neki áll veszekedni valakivel, és míg ő halálra rémül, és rezzenéstelen arccal nyomkodom a "kütyüimet". Hozzá lehet szokni, és néha már édes, ahogy azt próbálja bebizonyítani, őt nem lehet bántani. Ketten, ha ismerjük, milyen is a sebezhető Kinga. Milyen az, hogy ha... mondjuk sír. Vagy amikor a mindig határozott lány, nem képes dönteni, és inkább elutasít mindent, amire nem mer igen-t mondani. Talán ezért van bennem félelem. Félelem azzal kapcsolatban, hogy mit szólna ahhoz, ha egyik nap, csak úgy, feltennék neki egy olyan komoly, és nehéz súlyú döntést, mait talán nem tudna azonnal feldolgozni, és nem is tudom. Talán még szakítana is. Mert ilyen az Ő természete. Ez ellen nem tudok mit tenni, így kell elfogadni, és én el is fogadtam már. Szeretem, és azt akarom, hogy velem legyen. Lehet, hogy nem ez a legideálisabb gondolkozás egy velem egykorú sráctól, de én úgy érzem, készen állok rá. Feleségül akarom venni Kingát. Feltéve persze, ha igen-t mondd. Mert nagyon meglehet, hogy megfutamodik. De minden ki fog derülni, hamarosan. Már a megfelelő gyűrű is megvan, igaz ugyan, hogy majdhogynem egy kisebb vagyon, de apám kipótol egy kicsit, hisz' szerinte is, és szerintem is, Kinga a legjobbat érdemli a legjobbak közül is, hisz' ő maga is a legjobb, a legjobbak közt. És nem, egy cseppet sem vagyok elfogult. Viszont azt a pillanatot, maikor megkérem a kezét, különlegessé akarom tenni. Hogy soha, de soha ne felejtse el. Azt akarom, hogy a helyszín is azt sugallja, 'Mondj, igen-t Kinga!Azt hiszem, túlzásba vittem a megbeszéléseket Zsoltival ezzel kapcsolatban. A helyszín beszél? Maximum egy másik dimenzióban. A lényeg, hogy egy romantikus könyv szerzője is megirigyelné azt, amit kitaláltam arra az estére. Élete minden percét különlegessé fogom tenni, ha aznap elhagyja a száját az a négy betű, ami egy olyan szót képez, ami abban a pillanatban felülmúlja majd a szeretlek fogalmát is....
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Dave - I'm ready!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dave - I'm ready!    Dave - I'm ready!  EmptySzomb. Márc. 23, 2013 12:12 pm

Elfogadva!
Hát Dávid nem leptél meg, hogy őszinte legyek! Tudtam, hogy jól írsz. Mily' meglepő! Na de lényeg elvagy fogadva és szurkolj nekem, hogy igent mondjak!Very Happy
Irány fogalalózni!
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Dave - I'm ready!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dave & Kinga - ELTE

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: