Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Papp Emma -kész!!! EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Papp Emma -kész!!! EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Papp Emma -kész!!! EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Papp Emma -kész!!! EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Papp Emma -kész!!! EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Papp Emma -kész!!! EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Papp Emma -kész!!! EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Papp Emma -kész!!! EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Papp Emma -kész!!! EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Papp Emma -kész!!!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Papp Emma
9.b.
9.b.
Papp Emma


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Papp Emma -kész!!! Empty
TémanyitásTárgy: Papp Emma -kész!!!   Papp Emma -kész!!! EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:55 pm

Emma
Papp
14 .9.b. My life in music.
A telefonom rezgése ébresztett fel. Kezemmel végig tapogattam az ágyat, hogy megtaláljam, és kinyomhassam. Későn volt már. Lassan kinyitottam a szemem, hogy megnézzem, miért szól a telefonom. Mikor megláttam a kijelzőn villogó feliratot, azonnal felébredtem.
Önnek 8 új SMS-e érkezett!
Önnek 12 nem fogadott hívása van!
Felültem az ágyban körülnéztem.
- Te jó ég!Elfelejtettem szólni a suliba,hogy a héten nyaraláson leszek,csak Ádám tudja de ő beteg– mondtam riadtan, majd körbenéztem, kikászálódtam az ágyból, majd az ablakhoz siettem.
Kinéztem rajta majd arra lettem figyelmes, hogy kit zuhog az eső,jó persze Londonba mindig esik. De hol vannak anyuék?Biztosan lementek reggelizni. Sietősen szedtem fel rángattam magamra a ruhámat, majd besiettem a fürdőbe, hogy rendbe szedjem magam valamennyire. Mikor végeztem, úgy döntöttem még gyorsan átnézem az SMS-eket és a hívásokat. Elsőnek a nem fogadott hívásokat néztem meg.
Csaba(4)
Rebeka(3)
Meg még rengeteg de azok nem fontosak
Remek . Közben elkezdtem átnézni az SMS-eket is.
Csaba
Emma merre vagy? Hogy ,hogy nem jöttél ma suliba?(2013.03.17. 09:51)
Hogy van németül az ,hogy HOL VAGY? (2013.03.17. 10:27)
Merre vagy eltűntél! Ha kell hívj !(2013..03.17. 11:57)
Rebeka
Szia Emma , merre vagy? (2013.03.17. 09:19)
Gyors mindenkinek dobtam egy SMS, majd felhívtam anyut és megbeszéltük,hogy az étterembe találkozunk. Gyors a liftel lementem a földszintre és oda mentem a portához.
- Bocsánat uram! Lenne egy kérdés .- mondtam mosolyogva és láttam ,ahogy két skót megy el mellettem skót szoknyába . Na, jó ez eléggé vicces volt.
- Igen Miss. Emma!- mondta a férfi. Ó, tudja a nevemet,na jó lehet ,hogy azért,mert a nagyiéké a szálloda és nem egy egyszerű 2 emeletes apartman ez. De én nem vagyok az a kérkedő típus,ezért ez a dolgot nem is szoktam a suliba mondani.
- Merre van a étterem?- kérdeztem mosolyogva.
-13. emelet, de a szülei azt üzenik, hogy a Sunday és a Butler sarkán lévő étterembe menjen-mondta és bólintottam.
- Köszönöm-feleltem és oda szaladtam a lifthez. Gyors felszaladtam a szobámba a kabátomért és elindultam anyuékhoz . Az út rövid volt és már amúgy is ismertem Londont. A nyár legtöbb részét, mindig itt töltöm .Szeretem Londont!De persze az út nem volt olyan jó zuhogó esőbe. Az étterem ablakába rögtön megláttam apát. Miután levettem a szétázott kabátom oda ültem a nagy papa mellé . Mi ketten nagyon jól megértjük egymást. Az szeretem a nagy szüleimbe,hogy lehet ,hogy van egy óriási cégük,de ők mindig azok a kis falusiak lesznek .Soha se kérkednek a vagyonukkal és én is így teszek a suliba.
- Hogy lehet eljutni leggyorsabban Amerikába?- kérdezte papa,igen ez megint egy jó öreg vicces kérdés lesz. Kicsit gondolkoztam de egyszerűen nem tudtam - Na szabad a gazda??
- Igen,szabad a gazda- adtam be a derekamat.
- Ha Elvis Presley [elvísz preszlí,ha valaki nem értené]!- felelte és vagy még ötven ilyen viccet elmondott a nap végéig .Az ágyamba még gyors felhívtam a barátomat Ádámot. Az én szőke hercegemet.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga
Egyetemisták
Egyetemisták
Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Budapest

Papp Emma -kész!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Papp Emma -kész!!!   Papp Emma -kész!!! EmptyKedd Ápr. 02, 2013 10:58 am

Elfogadva!
Kedves, Emma!
Beleköthetnék én sok mindenbe, mert nagyon összecsapottnak tűnik szinte, hogy párbeszéddel van tele. Menni fog neked a minimum 250 szavas reag? Remélem. Amit pedig titulusnak írtál az egy röpke idézet féleség nem titulus, de mivel látom, hogy még nagyon kezdő vagy inkább elfogadlak és vitát sem akarok. A játéktéren pedig tessék jobban igyekezni!
Irány foglalózni:)))
love, Kinga x


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Papp Emma -kész!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )
» Nagy Máté - asszem kész :)
» Ben is a fucking ginger princess ;; kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: