Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Szucsánszki Ninetta
12.b.
12.b.
Szucsánszki Ninetta


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 24.
Tartózkodási hely : Budapest

Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) Empty
TémanyitásTárgy: Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )   Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyVas. Márc. 24, 2013 7:30 pm

NINETTA
SZUCSÁNSZKI
18. 12/b. litle bad girl.

- Héé Nina!- hallom, ahogy valaki a nevemet kiáltja, de nem reagálok rá. Tudom pontosan ki az! Amint meghallom, hogy még egyszer kiált, nagyon dühbe gurulok. Nem hiszem el, miért keres még mindig? Csak haladok a folyosón és nem veszem figyelembe az engem követő személyt, mígnem újra meghallom a hangját.
- Nina most komolyan 2 év után ennyi jár nekem?- bár még mindig nem nézek oda, érzem, hogy egy csúfos mosolyt helyez az arcára.
- Igen ennyit sem érsz! Tudod ez a két évem ennél sokkal jobb is lehetett volna, de voltam olyan hülye, hogy beléd szerettem!- fejeztem be a mondatot és végre elég erőt érzek magamban, hogy megforduljak.
- Igen Tomi te ennyit se érsz!- jelentem ki kicsit megbicsaklott hangon. Én nem értem magam… Miért van ez? Miért van az, hogyha vele beszélek, teljesen elmegy az önbizalmam? Pedig azért van abból bőven…
- Nina szeretném veled ezt megbeszélni egyszer és mindenkorra. Téged szeretlek!- igen, hallom megint ezt a bűvös szavacskát: „szeretlek”. Hinnék is neki, ha nem ismerném már eléggé.
- Tamás én is szerettelek! Szerettelek annyira, hogy kétszer megbocsátottam, ne kérd még egyszer, csak felejts el! Kérlek hagyj már békén!- teszem össze a két kezem és a nagy és még mindig elbűvölő szemeibe nézek. Olyan aranyos és ártatlan szemeknek tűnnek…. De nem! Nem eshetek megint belé és nem bocsáthatok meg!
- Csak egy kávét, kérlek! Tanítás után! Jó?- érzem ahogy a távolság megszűnik köztünk és én már megint nem teszek semmit, a nyelvem átveszi az irányítást és beleegyez a randiba, mert ugye Tominál ez az.
- Egy kávé a szokásos helyen! Majd írok sms-t ha végzek!- mindezt gyorsan és tudatosan kijelentem, majd újra sarkon fordulok és elmegyek.
[center]***[ center]
Tomi mindig is tudta, hogy kell velem bánni, tudja mi a gyengém és melyik az a pont ahol és amikor letud venni a lábamról. A két évünk alatt úgy kiismert, mint egy turistatérképet a kirándulni vágyó.
Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan levesz a lábamról…
- Gyerünk mond el mi az!- jelentem ki, mert nincs kedvem vele tölteni az egész délutánt.
- Nina ugye tudod, hogy szertelek és az a csaj csak egy futó kaland volt?!- érzem, hogy próbál meghatni, Tominak van egy olyan tulajdonsága, hogy bűntudatot tud kelteni az emberekben, de miért bennem kelt bűntudatot? Sokat mondó tekintettel nézek rá, nem tudom, hogy megbocsássak-e a neki avagy nem. Hiszek a szavaiban és az érzéseiben, de mégis tudom és érzem, hogy nekem sem tesz jót ha vele maradok.
- Hiszek neked!- csak ennyit birok mondani, majd felugrok a helyemről és otthagyom a kávéscsészét félig üresen.
- És ha szeretsz légyszi fizesd ki a számlát!- kacsintok egyet, majd kilépek a kis boltból és hazasétálok. Meg kell tanulnia, hogy én nem vagyok az a kis buta, naiv kislány, mint amilyet két éve megismert.

Vissza az elejére Go down
Bencze Virág
Egyetemisták
Egyetemisták
Bencze Virág


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szombathely

Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )   Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : ) EmptyHétf. Márc. 25, 2013 6:34 pm

Elfogadva!
Drága Nina!
Jó kis et-t hoztál össze, minden tetszett, semmibe sem tudok belekötni. Irány foglalózni, keress játszótársat és érezd jól magad Smile
love, Virág xx


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Szucsánszki Nina ~ KÉSZ : )
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ;;nina dobrev
» Papp Emma -kész!!!
» Nagy Máté - asszem kész :)
» Ben is a fucking ginger princess ;; kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: