Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Rédey Kata - see you in Hell EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Rédey Kata - see you in Hell EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Rédey Kata - see you in Hell EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Rédey Kata - see you in Hell EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Rédey Kata - see you in Hell EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Rédey Kata - see you in Hell EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Rédey Kata - see you in Hell EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Rédey Kata - see you in Hell EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Rédey Kata - see you in Hell EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Rédey Kata - see you in Hell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rédey Kata
11.b.
11.b.
Rédey Kata


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 24.

Rédey Kata - see you in Hell Empty
TémanyitásTárgy: Rédey Kata - see you in Hell   Rédey Kata - see you in Hell EmptyVas. Márc. 24, 2013 12:58 pm

KATA
RÉDEY
16. 11.b. see you in Hell
Semmi sem működik, leáll az agyam. Miért mozognék,miért lélegeznék, ha egyszer ilyen nehéz a mellkasom. Mégis élek.

Hittem benned, hazudtál. Egyedül voltam, míg aludtál. Sosem voltál enyém, eztán másé se legyél.
-Te ilyen pszichocsaj vagy, hogy írsz a falra?
Kérdezte a fiú, aki az ágyon fetrengett és azt az irtó drága, jó illatú szivart szívta, nem tudtam a nevét, bár már legalább egy hete találkozgattunk. Nem tudtam semmit, azt meg főleg nem, hogy miért hoztam őt ide.
-Ne beszélj hozzám!
Rivalgtam rá, mire gúnyosan felhúzta a jobb szemöldökét,ez a mozdulat jól állt neki , de korántsem annyira jól, mint A... szóval annak. Gyorsan elfordítottam a tekintetem , nem akartam arra gondolni. Arra, amikor úgy éreztem boldog vagyok és senki sem bánthat, mert Ő velem van. Mert velem volt, igaz? Vagy csak álmodtam? Már nem is tudom, az a baj, hogy lassan képtelen vagyok megkülönböztetni a valóságot, a gondolataimtól. Ha rá gondolok látom, tudom, hogy most is látnám a fiú tekintetében, mert mindenhol ott van, pedig nincs ott sehol. Elképzelhető, hogy megfogok bolondulni.
-Valakivel beszélned kell erről!
A hangja nyugodt volt és furcsán aggódó. Mintha érdekelné mi zajlik le bennem, régebben elhittem volna neki, elmondtam volna neki és azt hiszem lehettünk volna barátok. Ennek vége. Az emberek nem érdeklődnek mások lelkivilága iránt.
- Nem te leszel ez a valaki.
Jelentettem ki ellenségesen és tovább folytattam a fekete falra való őrült firkálást. Vadul satíroztam a fehér krétával, épp egy hatalmas rajz mellé írtam szavakat.A rajz egy méretarányos akasztott embert ábrázolt. Egy ideig dalszöveg kezdeményeket vetettem papír helyett falra, de már csak félmondatok vagy szavak sikerülnek, talán egyszer lesz dal, majd ha Ricsivel újra összerakjuk a bandát.
-Oké, sokáig tűrtem ezt ép ésszel, de most már nem megy.
Hallottam a hátam mögül, aztán egyszer csak két kéz megragadott és leemelt az ágyról. Ülő helyzetbe helyezkedtem a padlón és úgy néztem fel a fiú sötét szemeibe, aki épp idegesen túrta vállig érő hullámos haját.
- Nem kell velem beszélned, Cat, de azt el kell ismerned, hogy valami nagy baj van veled. Nem ilyen voltál, ezt Flórától tudom,és nem vagyok hülye arról is tudok, hogy még a nevem sem tudod megjegyezni és mégis itt vagyok. Itt vagyok, mert azt hiszem segítenem kell neked.
Nem értettem,nem tud rólam semmit, nem ért meg, minek akar segíteni. Úgysem képes rá.
-Most el kellene hinnem, hogy törődsz velem?
Kérdeztem dacosan és karba fontam a kezeimet a mellem előtt.
-Nem tudom milyen világban élsz és, hogy mit hiszel, de tudom, hogy valakinek vissza kell hoznia a valóságba, ha nem akarsz teljesen tönkremenni.
Világ,élet, tönkremenés,kikészülés,sírás,fájdalom.Ezeket a szavakat olvastam a falamon, más szót nem is értettem meg igazán.
-Mi okod rá, hogy velem vesződj?
-Lehet, hogy hülyén hangzik,Cat, de szeretlek!
Gyűlölöm a szót, nincs jelentése, senki sem tudja, hogyan kellene használni, nem is értem miért mondja ki.
-Menj innen..., csak menj!
Mondom halkan , de halálos komolysággal.
-A nevem Márk. Viszlát!
Vissza az elejére Go down
Bencze Virág
Egyetemisták
Egyetemisták
Bencze Virág


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szombathely

Rédey Kata - see you in Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rédey Kata - see you in Hell   Rédey Kata - see you in Hell EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 11:52 am

Elfogadva!
Drága Kata!
Tökéletes et-t hoztál össze, nekem személy szerint nagyon tetszett! Nem is szövegelek tovább, irány foglalózni, keress játszótársat, és érezd jól magad Wink
love, Virág xx


Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
 
Rédey Kata - see you in Hell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Karakteralkotás :: Kész karakterlapok-
Ugrás: