Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Vége a giminek? Vajon milyen lesz az első év a volt Szent Johannások számára? Mit rejteget számukra a fősuli/ egyetem? De attól, hogy Ők elmentek még él a gimi és kezdődik a következő tanév.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
C- box
Staff

Kinga

Virág
Gyors Linkek
Legutóbbi témák
» Vörösmarty tér
Dunapart EmptyPént. Jún. 21, 2013 5:48 am by Nagy Máté

» Vadnyugati Krónikák
Dunapart EmptySzomb. Jún. 08, 2013 12:28 pm by Vendég

» welcome to the party ››
Dunapart EmptySzer. Jún. 05, 2013 1:54 pm by Bencze Virág

» Játékostárs kereső
Dunapart EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:34 pm by Nagy Máté

» Titulusfoglaló
Dunapart EmptyKedd Május 28, 2013 3:29 pm by Nagy Máté

» Nagy Máté - asszem kész :)
Dunapart EmptyHétf. Május 27, 2013 9:07 pm by Nagy Máté

» Avatarfoglaló
Dunapart EmptyHétf. Május 27, 2013 8:13 pm by Nagy Máté

» enjoy the hunt
Dunapart EmptyPént. Május 17, 2013 6:32 am by Szatmáry Kinga

» Vámpír Akadémia
Dunapart EmptySzer. Május 08, 2013 6:44 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Ápr. 01, 2013 6:23 pm-kor volt itt.
Affiliates
free forum


 

 Dunapart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bencze Virág
Egyetemisták
Egyetemisták
Bencze Virág


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Szombathely

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Dunapart   Dunapart EmptySzer. Márc. 20, 2013 3:36 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://szjg.hungarianforum.net/
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 5:37 pm


Lea & Balázs



Úgy éreztem kissé ki kell kapcsolnom a bandám nélkül, hiszen álló nap velük vagyok, kivéve akkor amikor épp Leát szekálom, vagy fűzögetem. Nem értem miért nem adja már be a derekát. Voltak olyanok akik ellenálltak nekem, de egy idő után, mind feladták, és megadták magukat nekem, de Ő nem teszi. Élvezi, hogy minden nap azt teszem vele amit teszek? Mi ez a csaj valami mazohista? Nem tudok rajta kiigazodni. Néha úgy gondolom, hogy egy kedves csaj, aztán mond valami bunkót, bár úgy vettem észre, hogy csak velem ilyen szemét. De ez tetszik nekem. Talán emiatt is akarom már Őt ennyire, mert egy kihívásnak érzem. Lehet ha megszerezném eldobnám Őt, mint ahogy mindegyik másikat is. Bár ebben már nem vagyok annyira biztos, hiszen ha annyit küzdök érte, nem kéne olyan hamar eldobni, de sosem voltam az a fajta pasi, akinek túl hosszú kapcsolatai voltak. Csak az egy éjszakásokban voltam jó, mert a többit mindig elrontottam. Épp a Dunapart felé sétáltam, mikor megláttam egy ismerőst lányt. Csak hátulról láttam, de gyönyörű barna haja és hosszú, kecses lábai, lebuktatták Őt előttem. Gondoltam még nem megyek oda hozzá, kicsit húzom az agyát, ha észrevesz odamegyek hozzá, ha nem, akkor még váratok magamra. Lassabban kezdtem menni, miközben követtem a parton és vártam, hogy észrevegye, hogy valaki követi, de mintha nem vette volna észre, vagy ha észrevette akkor nagyon jól leplezte, mert nem láttam rajta egy pillanatig sem. Kicsit közelebb mentem hozzá, majd még közelebb végül olyan közel voltam hozzá, hogy ha fél centit lehajtom a fejem, már hozzáérek. Kezeimet szeme elé helyeztem és tudtam, hogy neki ez nem fog tetszeni, hiszen már elég jól tudtam, hogyan reagálni a dolgaimra, de én azért még próbálkoztam egy apró jó érzést is kipréselni belőle irántam.
-Na Csipkerózsika, kitalálod ki vagyok?-mondtam a fülét súrolva ajkaimmal, közben kicsit még közelebb álltam hozzá. Tetszett, hogy már csak alig voltak a parton sé senki nem figyelt ránk, így azért nyugodtabb a helyzet, amíg meg nem szólal. Reméltem azért, hogy felpofozni nem fog, de ha meg is teszi, nem fog fájni. Egyszer még meg fogja ütni a bokáját amiért úgy beszél velem, ahogy, de még nem jött el az ideje ennek, még egy kicsit dolgoznom kell rajta.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 7:08 pm



Balázs & Leal
Sok minden történt velem az elmúlt időszakban. Elsősorban elhagytuk anyát, és elköltöztünk jó messzire tőle. Nem is zavar, mert nem szeretem anyám társaságát, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem hiányzik. Mindenkinek kell az életébe egy nő, nekem most jelen pillanatban nincs. De nem tartom szükségességét ennek az egész hercehurcának. Nekem teljes mértékben megfelel apa, nekem ő elég, nem kell nekem anya. Mondjuk, apa azt mondja, hogy muszáj lesz meghívnunk őt az érettségire, hisz még is csak az anyám! Érettségi, minden fiatalnak ez a legnagyobb rémálma, de van egy olyan érzésem, hogy nekem nem kell félnem ettől. Izgulós típus vagyok, de nem nagyon szoktam foglalkozni a nagy dolgoknál ilyennel. Az új osztályom viszont elég tűrhető, vannak személyek, akik nem nagyon segítik a beilleszkedést, nem kell szeressen mindenki, elég ha van egy barátom, nem kell több.
Korábban keltem, mint általában, nem akartam sokat tökölődni a készülődéssel így is késésben voltam. A Duna partra mentem, mert állítólag a barátnőm valami hülye fotósorozatot akar készíteni és segítenem kell neki. A felkelő napot szeretné lekapni, meg pár szerelmes párt és tudom is én még mit. Az egész napom úgy szokott kezdődni, hogy szép nyugisan felöltözök, kávét iszok, reggelizek és elindulok arra, amerre mennem kell. De most sietnem kellett, ezért nem is nagyon törődtem a napi rutinommal. Felvettem egy szoknyát, virágosat, ami alá harisnyát vettem, elvégre tavasszal nincs még remek idő, egy felsőt, és arra pedig egy kabátot. Halvány sminket vittem fel magamra, hajamat kiengedtem majd felhúztam cipőmet és elhagytam a házat. Nem kellett sokat várnom a buszra, hamar odaértem a partra, és zsebre tett kézzel vártam a járdán.
Elkalandoztam gondolataimban és észre sem vettem, azt, hogy valaki követ. Nem vagyok paranoiás, tovább mentem. Végül egy kéz siklott a szemeim elé, eltakarva a világosságot. Forró ajkakat éreztem meg fülemnél, lehelete nyakamat cirógatta.
- Vajon? Az én kedves szomszédom, akit annyira szeretek. – mondtam gúnyolódva, miközben lehámoztam kezeit szemem elől. Megfordultam, hirtelen nem tudtam, hogy most pofozzam fel, esetleg örüljek neki, mert nem kell egyedül lennem?
- Mit keresel itt? Ne is mond, nem érdekel, sietnem kell. – mondtam kedvesen, de azért még sem olyan kedvesen, miközben próbáltam távolabb kerülni tőle. Egy gond volt, ha 4 lépéssel hátrébb megyek akkor a vízzel találkozok.



Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 8:08 pm


Lea & Balázs



Hagytam neki, hogy kezeimet elvegye szemétől és megforduljon. Próbáltam nem észrevenni gúnyos hangszínét, de bántotta a fülemet, hogy így beszél velem. Oké tettem olyan dolgokat vele szembe, amik nem a legszebbek, de Ő sem rendes velem. Beszólogat, amikor én csak akarok neki egy, vagy két jó éjszakát erre Ő... Mintha ez valami szentségtörés lenne, de ez engem valahogy mégis vonz.
-Azért ennyire nem kell nekem örülni.-mondtam egy apró mosollyal. Sok lány örülne annak, ha az Ő helyében lehetnének, bár azoknak biztos nem csinálnék ilyen dolgokat, hiszen bárkit megkaptam...eddig. Most, hogy Ő itt van, folyton utána vágyakozom és bárkivel is összefekszem, csak Ő jár a fejemben. Teljesen kikészít ez a csaj, felforgatja a világomat, de még az Ő kedvéért sem fogok megváltozni. Tuti, ha megkapnám egy estére, többet nem vágynék rá ennyire. Vagy csak még jobban akarnám őt? Nem az lehetetlen. Sosem volt így egyik csajnál sem és vele sem leszek így.
-Hova sietsz ennyire? Amúgy csak sétálok eleinte nem követtelek, csak már itt.-tudtam, hogy nem fog örülni a ténynek, hogy követtem, de ez van. Én csak őszintén elmondom neki a dolgokat, hiszen így is, úgy is megtudja, és gondolom végül észrevette, hogy követem. -Tudod, mit? Elkísérlek. Nem tudom, hova mész, de elkísérlek. Jobb ilyen helyeken nem egyedül lófrálni.-igazából semmi baj nem volt itt, amíg sütött a nap. Éjszaka fura alakok jártak itt, ahogyan én is. Itt bandázom mindig esténként, bár mostanában inkább Lea-t nézem esténként. Szebb látvány, mint az idióta haverjaim. Most meg főleg. Végig mértem őt, szemérmetlenül nem érdekelt, hogy mit szól hozzá, hiszen gyönyörűen nézett ki. Szép lábain harisnya volt, ami ha azt vesszük, nagyon szépen kimutatta milyenek is a lábai és a szoknya látni engedte szép combjait. Talán kicsit sokat figyelem a lábait, de hát na, van ilyen.
-Én a helyedben nem mennék még hátrébb, mert vészesen közel van a víz. Viszont ha beesel legalább utánad ugrom és megmentelek.-tényleg ezt tettem volna, de azért megfogtam a karját és kissé meghúztam, hogy messzebb legyen a víztől, de viszont így közelebb van hozzám. Vajon mivel van nagyobb veszélyben?
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 9:29 pm



Balázs & Leal
Nem értettem, hogy mit esznek rajta a lányok. Jó nem azt mondom, hogy nem nézett ki jól, de nem volt az én esetem. Nem mindenkinek tetszenek a barna elragadó szemek, a széles mosoly, a barna haj… Jézusom Lea! Már megint ezt csinálod, megint elkalandozol rajta, pedig nem lenne szabad! Komolyan, abba hagyhatnád, nem gondolhatsz rá úgy, nem szabad. Nem hagyhatod, hogy egy olyan jóképű fiú, mint ő beférkőzzön az elmédbe, majd a szívedbe, veszélyes.
- Tudod nagyon jól, hogy mi a véleményem rólad, és megkérhetlek arra, hogy ne hívj Csipkerózsikának? Mert, ha én vagyok Ő, akkor te a herceg vagy, azt pedig nem szeretném. – akaratlanul is elmosolyodtam, talán azért, mert ő is mosolygott. Azt tudom, hogy rengeteg lány szeretne az én helyemben lenni, és én szívesen átadnám nekik a helyemet, nincs szükségem Balázs szerelmére, akarom mondani testi kielégítésére. Nekem nem kell, amúgy sem kedvelem túlságosan a srácot. Túl rámenős, és kissé hisztis mikor nem kapja meg azt, amit akar. Nem az én típusom, tényleg ellennék nélküle, nem érne nagy veszteség.
- Nem sietek, mint látod. Éppenséggel csak várom a barátnőmet, aki megint cserben fog hagyni, egy fotósorozatot akart csinálni, nekem meg segítenem kellett volna. De te mit csinálsz erre? Ha nem követsz, akkor vagy randid volt, vagy randid lesz esetleg mindkettő? – mindkettőt kinézem belőle. Hatalmas szoknyapecér, és nem lenne meglepő az, ha szépen elsétálna egy másik randiról egy újabbra. Kinézem belőle, és ez csak őt minősíti. – Egyedül is el tudok találni a barátnőm által kijelölt helyre, de ha ennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy elkísérj, ám legyen, de tartanod kell a tempót. Nem fogok lassan menni csak azért, hogy bevethesd a menő menésed. – válaszoltam egy aranyos mosoly kíséretében, miközben próbáltam nem megbántani őt. Ilyen a mi kapcsolatunk, ő beszól, én pedig visszaszólok és ez így megy egészen a végezetig. De, hogy ki kezdte el? Azt jó lenne tudni!
- Nem lenne a megfelelő időpont ahhoz, hogy megmártózzak a Duna 2 fokos vizében, tekintetbe véve azt, hogy könnyen megfázok. Az pedig még rosszabb lenne, ha te mentenél ki. Két okból az adósod lennék, és te ezt ki is használnád. Igazam van, vagy igazam van? – kérdeztem kissé meglepődve, miközben közelebb kerültem hozzá. Nagyon közel volt, éreztem leheletét arcomon, mellkasa mozgását, és meleg ujjait karomon. Megijesztett a közelsége, mi a fene?
Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 10:06 pm


Lea & Balázs



Csak szélesebb mosoly ült ki az arcomra, mikor láttam mosolyát. Semmi olyan nem volt abban amit mondott, hogy mosolyogjak, de a mosolya arra késztet, hogy jobban mosolyogjak. Csodaszép mosolya volt és nem tudtam elvenni tekintetem, szép, telt ajkaitól, amiket mindennél jobban meg akartam csókolni. Igen meg akartam csókolni, de egy csóknál nem állnék meg, ha eljutnánk odáig.
-Tudom milyen véleményről vagy rólam, de azt nem tudom, hogy miért. Amúgy nekem tetszik ez a Csipkerózsika, herceg felállás még akkor is, ha neked nem.-a mosolyom csak még szélesebb lett a gondolatra. Viszont ebbe csak az a bökkenő, hogy akkor nem csak egy éjszakára lenne az enyém, pedig én csak azokban vagyok jó. Azt hiszem, ha egyszer volt, hosszabb kapcsolatom egy hétnél akkor nem tévedek.Nem bírtam magammal és megcsaltam, pedig kedves csaj volt és képes volt engem elviselni olyannak amilyen vagyok, de valahogy nem bírtam azt a gondolatot, hogy csak vele feküdjek le.
-Hát akkor megvárom veled a barátnődet. Nem voltam randin és nem is lesz. Olyan rossz, hogy ilyeneket feltételezel rólam. Egy napon kettőt nehéz összehozni, mert akkor nem lehet ugyanannyi időt tölteni mindkét partnerrel.-sosem volt még egyszerre két randim, még ha sokan ki is nézik ezt belőlem. Nőcsábász vagyok ez igaz, de egy nap két nő?! Még nekem is sok. Egy idő után unalmas, hogy mindegyik ugyanazt csinálja, mindenkinek ugyanazt mondom, de ilyenkor megjelenik Lea, akinek teljesen más dolgokat mondok. -Menő menésem? Az milyen?-kérdeztem egy mosollyal az arcomon. El nem tudtam képzelni, hogyan is érti ezt, de reméltem, hogy elmagyarázza. -Amúgy igen ragaszkodom hozzá, hogy elkísérjelek és tartani fogom a tempót. Az a kérdés inkább, hogy neked menni fog-e.-mosolyogtam aranyosan, ahogy Ő is, mert nem akartam megbántani, még ha néha úgy is tűnik és megbántom. Nem emlékszem melyikünk kezdte a beszólogatást, de azt hiszem néha ezek túlságosan is elfajulnak.
-Lehet, hogy igazad van, lehet, hogy nem. Nem vagyok én olyan rossz, mint amilyennek hiszel. És egyetértek, hogy ez nem a megfelelő időpont a fürdéshez a Dunában. Akkor még fel sem ajánlhatom a pulcsim, mert az is vizes lenne.-ujjaim még mindig karján pihentek és nem akartam onnan elvenni, tetszett, hogy érinthetem a bőrét és nem tol el magától, vagy pofoz fel, de tudtam, hogyha sokáig így maradunk, hátrálni kezd, így én tettem meg ezt a lépést, még ha nem is akartam.
-Hova is kéne menned?-kérdeztem miután megköszörültem a torkomat és próbáltam csak a szemébe nézni, de tekintetem néha lekalandozott ajkaira, vagy még lejjebb.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 11:03 pm



Balázs & Leal
Nem hittem volna, hogy ilyet fogok mondani, de most úgy hozzábújnék Balázshoz. Tudom, hogy nem szabadna ilyenekre gondolnom, még is csak az idegesítő szomszédomról van szó! Annyira idegesítő az, hogy mindenhol ott van, ahol nekem is ott kell lennem. Kérlek, szépen mássz már ki az életemből, nem szeretnélek benne látni, vagy esetleg megcsókolni. Miért gondolok én erre? Egyáltalán nem akarom azt, hogy az ajkai az enyémhez érjen, vagy… még is? Nem ez képtelenség!
- Akkor nem mondtam ezzel semmi újat, te is tudod nagyon jól, hogy a szívem csücske vagy! Jaj, neked mi nem tetszene, de most őszintén? Nehéz rajtad kiigazodni Balázs… - mondtam elgondolkodva. Mióta megismertem öt az óta nem tudok eligazodni rajta. Egyszer kedves, másszor meg olyan kegyetlenül viselkedik, hogy minden lányt ki tudna kergetni a világból. De minél többet beszél, és viselkedik így annál több lány szeret belé. De miért? Mi benne a különleges dolog?
- Most nagyot csalódtam benned! Azt hinné az ember, hogy te állandóan randizol, most tényleg hatalmasat estél a szememben. Bár eddig sem voltál valami magasan, és nem kell megvárnod a barátnőmet. Tudod, nem kell bébiszitter, tudok magamra vigyázni, másképp apa se engedett volna el. Meg lassan 18 éves leszek, tényleg nem kell dada. – válaszoltam kissé felháborodva. Hogy nekem kell az ő védelme? Na nehogy már elszálljon magától, bocsánat, már elszállt. – Mintha nem tudnád, milyen a menő menésed. Az, amikor azt hiszed, hogy te vagy a király, hogy nincs senki más a folyósón, és te vagy a király. Na, az a legidegesítőbb benned, ez a menésed. Tartani fogom a tempót, ezen ne fájjon a fejed. Inkább azon gondolkodj, hogy kivel szeretnéd tölteni az estédet, mert az nem én leszek. – válaszoltam mosolyogva, lábamon hintázva, kissé leplezve azt, hogy nagyon nem tetszik nekem az, ahogy mi itt beszélgetünk.
- Ez van, ezt kell szeretni kedves Balázs. Én nem fogok megmártózni a Dunába, bármennyire is szeretnéd. Lehet, hogy azok a nénik végre látnának valami szépet is, ha levennéd a felsődet. Én meg élvezném az egy hét pihenésemet nélküled a suliban. El is képzelem milyen lenne nélküled… Igazi paradicsom! – el is képzeltem milyen lenne, de valahogy fájt a szívem nélküle. Olyan üres voltam, mint akkor, amikor elengedte a karomat, és az ujjainak már csak hűlt helye maradt. Kissé elkeseredetten néztem rá, mikor újból megszólalt.
- A fűzfákhoz kéne mennem, ha minden igaz. De a barátnőmtől az is kitelik, hogy cserben hagy, szóval… - folytattam volna, ha nem rezgett volna a telefonom. Kinyitottam, majd egyből elolvastam az üzenetet. – Na, mit mondtam? A barátjával csinálnak valamit. Gondolhatod mit…

Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Márc. 30, 2013 11:43 pm


Lea & Balázs



Elgondolkoztam azon, hogy mi az a felállás ami vele nem tetszene, de úgy gondoltam jobb, ha nem mondom el neki az ötleteimet, mert tényleg gondol egyet, felpofoz aztán lelép. Most nem akartam magamra maradni. Nem volt semmi lelki bajom vagy ilyenek, csak most semmi kedvem nem volt hozzá. Sokszor van olyan, hogy csak úgy elvonulok, bedugom a fülembe a fülesem és csak sétálgatok az utcákon zenét hallgatva, addig amíg nem muszáj haza mennem. Vagy olyankor csak ülök a szobámban és Leát bámulom, aki ezért nagyon is haragszik rám. Nem tudom mi baja, sosem látok semmit, mert behúzza a függönyöket, bár ha belegondolok az Ő helyzetébe, én már rég feljelentettem volna magamat.
-Lea rajtam senki nem tud kiigazodni, csak ha én azt akarom. És inkább nem mondom, hogy mi nem tetszene.-nem egyszer szóvá tették már páran, hogy olyan vagyok mint valami elmebajos akinek diliházba kéne kerülnie, mert egyik pillanatban még kedves vagyok a másikban meg teljesen az ellentettje. A csajok szerintem csakis a külsőm miatt kedvelnek, mert elég szörnyű egyéniség vagyok, ha így nézzük a helyzetet.
-Ez fájt. Most teljesen leromboltad az egész lelki világomat ezzel a pár mondattal. Lehet, hogy csajozós vagyok, de mostanában elhanyagolom a hülye kis csitriket, akik folyton nyávognak valami miatt. És tudom, hogy nem kell dada, de én csak segíteni akartam, már megint és én vagyok a rossz.-tényleg fájt amit mondott. Eddig sosem érintett meg, ha ilyeneket mondtak nekem, sőt még büszke is voltam magamra, de most, valahogy ez nem megy. Ha belegondolok, sosem volt még olyan csajom, aki teljesen ismert volna, vagy tudott volna rólam bármit is úgy igazán, de ez eddig nem is zavart, de most. hogy itt van Lea valami megváltozott. Sosem tepertem még ennyit egy csajért, akit lehet, hogy sosem kapok meg. -A legidegesítőbb a menésem? Ezt még sosem mondta senki, de attól még nem fogok máshogy menni, mert én így szeretek. Tudod lehet ezek után inkább elgondolkozom azon, hogy nem is akarok tőled még egy estét sem. Annyira....ááá kikészítesz.-nem tudtam rendesen elmagyarázni. Ezek után is akarom Őt, sőt, minél többet szól vissza annál jobban. Képtelen vagyok felfogni, hogy műveli ezt velem, de mégis megteszi, hogy csak rá vágyjak és senki másra.
-Hogy lehetsz ilyen? Szegény öreg néniket megfosztani, hogy valami jót is lássanak ennyi idősen? Milyen egy gonosz ember vagy te. Álmodozz csak, úgy sem maradnék ki, soha egy teljes hétig.-bele gondoltam, hogy mi lenne velem, ha egy hétig nem mennék suliba. Reggel kukkolnám Leát, ahogy készül, aztán egész nap csak unatkoznék, aztán este megint kukkolnám. Elég unalmasnak tűnik így. Nem lenne akinek beszólogassak, meg ilyenek. Hallgattam amikor mondta, hogy hova menjünk, de nem fejezte be a mondatot, mivel rezgett a telefonja, azt hiszem. amint elmondta az utolsó mondatot egy mosoly ült ki megint az arcomra, mivel a perverz fantáziám beindult.
-Na akkor most mi legyen? Folytatod velem a sétámat, vagy inkább elmész?-legszívesebben azt mondtam volna neki, hogy akkor most, hogy nincs a képben a barátnője jöjjön velem, de választási lehetőséget akartam neki hagyni. Jézusom, mióta csinálok én ilyet?!
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyVas. Márc. 31, 2013 1:40 pm



Balázs & Leal
Hallottam már olyat, hogy két olyan ember talált egymásra, akik azelőtt nagyon nem kedvelték egymást. Nem tudom, hogy Balázs képes lenne e megváltozni, csak azért, hogy velem lehessen. Badarságnak tartom, és apa azt mondta, hogy ne álmodozzak olyan dologról, ami sose fog megtörténni. Balázs pedig azokhoz a dolgokhoz tartozik, ami nem fog megtörténni. Elvégre ki akarna egy olyan barátnőt, mint én? Visszahúzódó vagyok, nem nagyon szoktam inni sem, pedig ez nagy elvárás a mai tinédzserek életében. Más volt az élet Norvégiában, még is örülök annak, hogy újból itt lehetek. Jobb itthon, mint külföldön. Az egyszer biztos, hogy van valami benne, ami nem hagy békén. Érdekel, hogy milyen is ő valójában, kíváncsi vagyok rá.
- Szerintem senki sem akar rajtad kiigazodni. Balázs egyszer úgy is be fog valaki törni, mert mindenkit be lehet, és ez alól te sem vagy kivétel. Majd eljön az időd. – mondtam neki kedvesen, mert én tényleg hiszek abban, hogy valójában ő nem ilyen. Mindenki valami miatt olyan, amilyen. Vannak, akik ezzel egy gyengeséget akarnak eltakarni, mások valami traumát akarnak ezzel legyőzni. Remélem, majd megtalálja az igazi önmagát, vagy azt a személyt, aki segíteni fog neki.
- Elhiheted azt, hogy nem állt szándékomba beletiporni a lelki világodba, de tudod sok mindent hallani rólad, főleg az elmúlt napokban. Csodállak, amiért leálltál a csajozással, de ez egy átmeneti dolog. Te is tudod, hogy pár napon belül visszamászol abba a pozíciódba, amiben eddig is voltál. Tisztelni fogom azt a lányt, aki miatt meg fogsz változni, vigyázz majd rá, nehogy elhagyjon. Igen megint te vagy a rossz, olyan mintha gyereknél tartanál, pedig már 8 éve egyedül járkálok. – válaszoltam epésen, miközben az arcát néztem. Aranyos volt, tetszett az, hogy enyhén borostás volt, és kissé meg is remegett alattam a lábam. Szerettem a borostás fiúkat, számomra az a pasi ideál, akin van borosta. A barna szemei is elvarázsoltak, de ahogy beszélni kezdett megint elment a varázslat. Csak idegesíteni tud. – Erre megyek, azt szeretném, ha nem szeretnél tőlem semmit, és elsétálnánk egymás mellett, mint két olyan ember, aki nem ismeri egymást. Az lenne a legjobb, bár a múltkor apád nálunk volt. Elhívott minket veletek kempingezni, és hát apa igent mondott. – világosítottam fel arról, hogy mit tervezett a drága szüleink.
- Nem is vagyok gonosz, ki kérem magamnak. Még ugyan én vagyok a legkedvesebb, és leghalkabb lány az egész iskolából. Nem fogok álmodozni, egyszer úgy is beteg leszel, és akkor majd kiélvezem a napokat, amiket nem töltesz a közelemben. – mosolyogtam rá gúnyosan, miközben tovább mentem a fűzfák felé. Megint cserbenhagyott a barátnőm, de mivel nem akarok hazamenni, ezért tovább mentem a járdán.
- Nem akarok haza menni, így hát inkább maradok, de csak akkor, ha nem kell azon fáradoznom, hogy a kötözködésedet hárítsam.

Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyVas. Márc. 31, 2013 2:20 pm


Lea & Balázs



Percekig gondolkoztam azon amit mondott. Engem betörni és, hogy nem akarnak kiigazodni rajtam? Ez nem így van. Volt aki próbálkozott vele, de én nem hagytam neki. Nem szeretem megmutatni milyen ember is vagyok, de ezt sosem mondom el senkinek, inkább maradok ennél a rossz fiús álcával. Bár néha már úgy érzem, hogy ez, az álca már sok nekem. Nem azt mondom, hogy én akarok a legjobb gyerek lenni a suliban, aki senkinek nem szól be, kitűnő tanuló, meg ilyenek, csak azt, hogy belefáradtam a folytonos szemétkedésekbe, de csak azért sem leszek már, hiszen ezeken is csak Lea miatt gondolkozom. Nem hagyom, hogy ez a lány megváltoztasson, főleg, hogy nem akarok tőle többet csak egy éjszakát. Vagy nem? Nem, biztos, csak egy éjszaka lenne és kész.
-Nem hiszem, hogy bárki is képes lenne betörni engem. Sokak voltak akik próbáltak, de eddig senkinek nem ment, mert én nem akartam.-nem akartam bunkón mondani, hiszen Ő kedvesen beszélt most velem, de valahogy képtelen voltam rendesen válaszolni arra amit mondott. Valahogy mindig felidegesített ez a csaj, pedig próbáltam rendes vele a beszélgetéseink elején, aztán az egész elfajult valahogy.
-Ha tudnád, hogy miért nem csajozom lehet nem így gondolnád, de mindegy. Nem hiszem, hogy bárki képes lenne megváltoztatni, de ha igen akkor majd vigyázok rá, vagy inkább magamra. Oké, akkor mostantól nem tartalak gyereknek, de én csak segíteni akartam.-igaz, hogy azt mondtam, hogy senki nem fog tudni megváltoztatni, de Leának már most sikerült, vagyis részben. Már most olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy min kéne változtatnom, hogy megfeleljek neki, pedig én ezt nem akarom. Vagy igen? Nem, nem akarok neki megfelelni, még akkor sem, ha ilyen gyönyörű lány Ő. Szemeiben pillanatokra elvesztem, majd tekintetem elkalandozott az arcán. Nagyon szép lány volt, és teljesen megbabonázott, és ebben is egyedüli volt, hiszen ezt senki nem tudta elérni eddig.
-Arra úgy is képtelenek lennénk, vagyis én nem tudnák elmenni úgy melletted, mintha valami idegen lennél. Azt hiszem most nagyon szeretem apudat, ahogy a sajátomat is. Remélem már felkészültél a kempingre, apum elég jó az ilyenek szervezésében.-áldtam az eget magamban, amiért apum meglépte ezt a dolgot, csak azt nem tudom nekem miért nem említette. Szerintem jogom van róla tudni, hogyha kempingezni hívja a szomszéd csajt, de mindegy. Inkább csak örülök ennek a helyzetnek, de azért erről még beszélek apával.
-Oké igazad van, nem vagy gonosz, és mind az is igaz amit mondtál magadról, de azt kihagytad, hogy ezek mellett, a legdögösebb csaj is te vagy. Akkor majd egyszer csak a te kedvedért lebetegszem, hogy kiélvezhesd.-nem szoktam meg, hogy ennyit kell küzdenem egy csajért, hiszen azoknak még bókolnom sem kell, elég egy mosoly és már az enyémek is, de már rég rájöttem, hogy ebben Lea más.
-Oké, akkor mostantól nem kötözködöm, de csak ha te sem.-megpróbálom betartani ezt az, úgy mond ígéretet, bár nem vagyok benne biztos, hogy menni fog, mert amint beszól nem bírom megállni, hogy ne szóljak neki vissza.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzer. Ápr. 03, 2013 2:28 pm



Balázs & Leal
Bármit is szeretne elérni, nem fogja megkapni. Nem fogom hagyni neki, hogy egy bábunak használjon, egy játékszernek. Szerintem talál ehhez megfelelő lányokat, nem kellek én is hozzá, nélkülem is ugyan úgy elmondhatja, hogy egy csomó lányt a magáénak tudhat. Nem értettem mi a menő abban, ha annyi lányt döngetett meg az ember, hogy már a két kezén sem tudja megszámolni. Egy idő után már nem a lány lesz a kurva, hogy lefeküdt vele, hanem fordul a kocka és őt fogják kihasználni a lányok. Már nem az lesz, hogy Balázsnak lesznek díjai, hanem ő lesz a díj, ami minden lánynak meglesz, van különbség, nagy. Majd egyszer megérti, és akkor már nem tudja visszapörgetni az idő kerekét, már egy kiélt ember lesz, akinek már nem is számít a testiség fontossága. Már mindenki megvolt neki.
]-Szerintem a megfelelő személy úgy is meg tud változtatni. Ez egy mindennapi dolog, jön egy ember, aki majd fenekestől felfordítja az életedet, és akkor csak pislogsz. Nem fogod érteni, hogy mit szerettek a régi énedbe, mikor „megjavulsz”. Hidd el, csodákra képes az ember, csak azért, hogy megtartsa azt, akit szeret, nálad is így lesz. – hallottam már ilyenről, de a saját bőrömön még nem tapasztaltam. Egy barátom volt, az is norvég állampolgár volt, és nem arról volt híres, hogy minden lányt megfektet, aki elé kerül. Sokkal romantikusabb volt, egy nagyon rendes srác, és nagyon megviselt az, amikor el kellett költöznie. Az óta is tartjuk a kapcsolatot, bár nem olyan, mint élőben. Amúgy sem szokott működni ez a távkapcsolatos dolog, a világ két végéről meg még úgy sem működne… Van ilyen, sajnos, és még lesz is.
]- Én képes lennék rá, olyan jó lenne. Nem kéne arra figyelnem, hogy te mikor szólsz be. Lehet, megjönne a kedvem az iskolához. De csak álom marad, ha tőled függ, már pedig tőled függ. – válaszoltam érzelemmentesen, miközben tovább babráltam a telefonommal. Nem volt kedvem szocializálódni, inkább mentem volna haza, egy forró csoki társaságába, amit szépen meginnék az ágyamba, maga lenne a mennyország.
]- Nem kell túlozni, a gúnyt sose szerettem, már pedig belőled árad a gúny kedves Balázs. Nem is értem, mivel érdemeltem ki azt, hogy veled sétálhatok. Az remek ajándék lenne, beváltom rajtad.- mosolyodtam el, majd tovább folytattam utamat. Annyira nem rossz társaság, csak akkor, amikor nagyon kötözködik, bár annak is van valami oka, csak rá kéne jöjjek, hogy micsoda.
- Én sose kötözködnék, ha te nem hoznád ki belőlem. De szerintem ez már csak ilyen marad, ilyen kapcsolat alakult ki köztünk. Amúgy azon kívül, hogy megfekteted a lányokat, szoktál más miért is fordulni hozzájuk? – kérdeztem felhúzva ívelt szemöldökömet, miközben haladtam a köves úton. Nem is olyan rossz alkonyatkor a Duna parton sétálni, bár nem vele terveztem volna ilyen romantikusnak mondható
Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzer. Ápr. 03, 2013 9:19 pm


Lea & Balázs



Elgndolkoztam azon amit mondott. Eddig senki nem volt képes megváltoztatni, senki nem tudta elérni, hogy a változáson gondolkozzak, de Lea szavai eljutottak az agyamig, már ha van ilyenem. Talán tényleg lesz egy ilyen ember az életemben, de az semmifélekép nem Lea lesz, még ha miatta is gondolkozom ezen. Amúgy is, ha találnék egy ilyen lányt, vagy ne adj isten pasit, nem tudnám megtartani, ahogyan ismerem magam, már két nap múlva valaki másnál kötnék ki. Vagy ha annak a valakinek sikerülne elérni, hogy beleszeressek, talán nem csalnám meg. Talán tudnék rendesen vele lenni, de nem hiszem, hogy ez nekem menne. Nem vagyok az a típus, de talán megváltoznék amiatt az ember miatt. Nem, ez kizárt, lehetetlen, erre nem is szabad gondolnom. Oh a fenébe Lea, miért teszed ezt velem?!
-Én az ilyen dolgokban nem hiszek Lea. Egyetlen egy valaki nem tudna megváltoztatni. Ha valaki így nem szeret engem akkor ez van, én ilyen vagyok, így kell elfogadni. Senki kedvéért nem fogok megváltozni, és én sosem leszek szerelmes, hogy amiatt megváltozzak.-ez a szerelem téma nekem sosem feküdt. Nem szerettem erről a témáról beszélni, hiszen még sosem volta szerelmes, vagyis azt hiszem. Nem értettem, mi jó másoknak a szerelemben. Az tényleg képes megváltoztatni az embereket, elgyengülnek tőle és csak a másik fél jár az eszükben. Legalább is én ezt éreztem, mikor azt hittem szerelmes vagyok, de csak hittem, mert a nagy szerelem csak pár napig tartott.
-Már megint az érzéseimbe gázolsz... Elhiszem, hogy képes lennél elmenni mellettem csak úgy, de ez úgysem lesz így, mert én nem fogom ezt hagyni. Igen ez így csak álom marad, hiszen tőlem függ így.-mintha a szívem szúrna olyan érzésem volt, érzelemmentes hangjától. Szarul esett amit mondott, de valamennyire meg is értettem, hiszen nem voltam a legrendesebb vele, de hát Ő sem.
-Hé most nem is voltam gúnyos. Teljesen komolyan gondoltam amit mondtam, tudod nem mindig vagyok bunkó, még ha úgy is tűnök. Tényleg így gondolom amit mondtam és remélem, hog szavamon fogsz egyszer.-próbáltam beleadni mindent, tényleg nem gúnyolódtam vele, komolyan gondoltam, hogy dögös, hiszen az is volt. Minden pasi nyála összefutott a szájában mikor meglátta. Múltkor miatta még be is törtem az egyik haverom orrát, mert olyan dolgokat mondott ki hangosan amiket én csak gondolatban. Aztán közölte velem, hogy a csaj olyan, mint egy kurva, mert ha nem az lenne, már feljelentett volna és nálam itt telt be a pohár és vertem orrba, nem is egyszer. Csak a többiek fogtak le és állítottak le.
-Szerintem lehetne javítani ezen a kapcsolaton, ha te is akarnál javítani rajta nem csak én. Igen szoktam mást is, mint például veled kötöszködőset játszani, de amúgy másokkal nem szoktam semmi mást, még beszélgetni sem. Miért is érdekel ez annyira?-azt hiszem kezdhetem beismerni magamnak, hogy kezdem megkedvelni ezt a csajt. Ha épp nem kötözködünk még élvezem is a társaságát, ami megrémiszt. Feléfordulva sétáltam tovább a köves úton és arcát figyeltem, amit gyönyörűen megvilágított a naplemente. Ajkamba haraptam, és elég sokáig néztem így, talán már kissé bámultam is, de nem tehettem róla, hisz nagyon szép lány, ezt senki nem tagadhatja.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 12:06 pm



Balázs & Leal
Rengeteg helyen jártam az elmúlt években, sok embert ismertem már meg. Voltam Dublinba cserediáknak, voltam Amsterdamba, ahol két hetet töltöttem el. Ez idő alatt sok embert ismertem meg, de egyik sem hasonlított Balázsra. Senki nem volt ennyire elszállva magától, nem akarták megkapni az összes lányt a világon, csak egy dolgot akartak, de azt nagyon. Az igaz boldogságot akarták megtalálni, és most nem egy szektáról beszélek, hanem igaz emberekről, ugyanolyan kaliberű srácokról, lányokról, mint amilyen az én osztályomba vannak. Az osztályom olyan személyekből áll, akik felelőtlenül isznak, drogoznak, tisztelet a kivételnek, bár ebből nem sok van. Egy valamit utálok ebben a suliban… az embereket, akik csak lézengeni jöttek, és egyáltalán nem akarnak tanulni valamit.
- Ilyet nem állíthatsz Balázs. Ezt az élet mindig megcáfolja, és ezt te is nagyon jól tudod. Majd megtalálod a megfelelő személyt, nem azt mondom, hogy meg fogod találni a gimiben, hanem majd a nagyvilágban. Lehet épp egy másik állambeli nő lesz képes arra, hogy téged megneveljen. Ezt nem lehet tudni, és nem szabad olyat állítani, hogy te sose leszel szerelmes. Nem helyénvaló. – válaszoltam most már hitetlenül. Az egy dolog, hogy minden lányt eszköznek néz, de azt ő sem gondolhatja komolyan, hogy nem fog szerelmes lenni. Mindenki szerelmes, csak nem ugyanakkor, mint a legtöbb ember. Lehet, van, akit az óvodában megtalál a párja, van, akit az egyetemen és sorolhatnám. Én nem töröm magam, nem aggódok amiatt, hogy nem találom meg a párom. Ha eljön az ideje, akkor úgy is meg fog találni. Apa mindig ezt mondta nekem, és azt is, hogy őt nem érdekel, hogy kilesz az én párom. Lehet pasi, vagy csajszi, de a lényeg az legyen, hogy boldog legyek mellette.
- Na, mert te még sose gázoltál mások érzelmeibe? Mondj egy olyan alkalmat, mikor segítettél valakin, rendes voltál és nem kértél érte semmit! Nem hiszem, hogy tudnál olyat mondani Balázs. A legtöbb ember egy álarcnak néz téged, ezzel akarod elrejteni azt, hogy ki is vagy igazából. – hallottam már az ilyen emberekről. Félnek kimutatni az érzéseit, pedig sokkal jobb lenne, és ezt ők is tudják. Csak félnek a társadalomtól, mert rengeteg az előítélet. Ezért van az, hogy nem engedik a meleg házasságokat, pedig Istenem, ha ők egymást szeretik, akkor szeressék. Azt hiszem, tudom, mit fogok csinálni, ha kikerülök az iskolából. Valami nagyot akarok, amivel beírom magamat a történelembe, és nem felejtik el egyhamar a nevemet.
- Ahhoz, hogy rendesen viselkedjek veled, meg kéne bíznom benned, de nem tudok. Erről nem én tehetek, te váltottad ezt ki belőlem, és ez nem fog elmúlni egyhamar. Nem vagyok az a fajta, aki hamar beadja a derekát, és bármiről van is szó ez mindig így marad. Valami nagydolog kéne ahhoz, hogy én megbízzak benned, de ez nem ma fog megtörténni. Nem érdekel annyira, csak társalogni próbálok egy olyan személlyel, akit nem nagyon kedvelek. – mondtam mosolyogva, miközben tovább mentem és észrevettem, hogy nagyon néz. Nem értettem miért bámul ennyire, ezért megálltam és felvontam az egyik szemöldökömet.
- Mit nézel? – kérdeztem kissé gúnyosan, miközben próbáltam nem arra figyelni, hogy mennyire romantikus ez a helyzet. Tényleg nem akarok vele lenni ezen a helyen…


Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 2:28 pm


Lea & Balázs



Miét ne lenne helyénvaló, hogy én azt állítom, hogy sosem leszek szerelmes? Mi köze van ehhez Leának? Ha én nem akarok szerelmes lenni, akkor nem is leszek. Ebbe senkinek nincs semmi beleszólása nincs és nem is lesz soha, még ha jön is egy lány akit annyira megkedvelek, hogy lehetne arról is szó. A szerelem nem az én terepem, jobb a lányoknak, hogyha ilyesmit nem akarnak tőlem, mert csak a szívük törik össze. Van olyan pasi akinek fekszik az a dolog, hogy összetöri a lányok szívét, sőt ez a legjobb szórakozása, de velem ez nincs így. Csak olyan lányokkal fekszem le akiknek nem éreznek semmit irántam. Talán kétszer tettem csak kivételt és annak is csak rossz vége lett.
-Miért nem helyénvaló? Én nem akarok szerelmes lenni és nem is leszek, hidd el így mindenki jobban jár. És csak, hogy tudd, engem senki nem tud megnevelni, nem vagyok az a fajta. Nem is értem miért beszélgetek veled ilyenről. Veled már volt ilyen, hogy ennyire profinak érzed magad ebben a témában?!-bunkónak hangzottam már megint, tudom, de képtelen vagyok elviselni, mikor valaki megpróbál kioktatni, vagy akármi ilyesmit. Bármit is jelentsen nekem Lea, ezt még neki sem engedhetem meg. Nem lehet senki szemében gyenge, vagy ilyenek. Nem hagyhatom, hogy azt higgye kioktathat, meg mondja nekem mi, hogyan jó, mert a végén még azt hiszi megnevelhet, amt nem tehet. Senki sem! Ezt mindenki tudja, csak Ő tesz úgy, mintha ezt nem tudná, vagy tényleg nem tudja?! Vajon ki járhat ilyenkor a fejében? Talán igaza lehet... Egyszer én is szerelembe eshetek egyszer, de annyi nővel volt már dolgom, miért nem találtam meg azt akivel ez megeshet?! Lehet nem is a nők között kéne keresgélnem? Ááá nem hiszem, hogy meleg lennék, még sosem néztem úgy egy pasira sem, és nem is fogok...remélem...
-Tudnék olyan alkalmat mondani, még ha ezt te nem is hiszed. És mégis miből gondolod, hogy álarc mögé rejtem az igazi énemet? Én ilyen vagyok, ha hidzik az emberek, ha nem.-ez nem volt teljesen igaz, de neki erről nem kell tudnia, sőt senkinek nem kell. Higgyék azt, hogy egy érzéketlen, szemét vagyok, mint, hogy tudják milyen. Engem ez a felállás nagyon nem zavar, sőt élvezem, hogy ilyen vagyok, még akkor is, hogyha Lea emiatt utál. Hát utáljon, megvagyok az utálatával együtt, akkor is, ha néha képes teljesen az agyamra menni és megsérteni. Igen néha még erre is képes...
-Miért is nem bízol bennem? És miből gondolod, hogy azt akarom, hogy bízz bennem? Mi van ha nekem ez így jó ahogy van?! Talán már így is túl sok olyan dolgot tettem, irányodba, amiket másoknak nem tettem volna meg. Nem akarom még több nagy dolgokat megtenni, azért, hogy például megbízz bennem. Részemről elég som nagy dolgot tettem.-tudtam, hogy Ő nemgondolja így, de ha tudná, hogy milyen dolgok kavarognak bennem, mióta megjött, talán megérteni, de csak talán, hiszen nagyon nem akar rendbe lenni velem. Ha megpróbálok kedves lenni, azt mondja gúnyolódom, ha meg bunkó vagyok...hát akkor bunkó. Annyira nem értem se Leát, se magamat, hogy ilyeneket teszünk egymással. Csak kínozzuk magunkat, talán jobb lenne neki, ha tényleg csak elsétálnánk egymás mellett, mint két idegen, de ahogy korábban mondtam, erre képtelen lennék. Túl sok dolgot tettem már.
-Csak téged nézlek. Baj?-tudtam, hogy mi lesz a válasza, de azért megkérdeztem. Azt hisze, rendesebbnek kéne vele lennem, de nem tudom, mert amint megszólal, csak valami bunkó dolog csúszik ki a számon, még ilyen hangulatos környezetben is.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 1:18 pm



Balázs & Leal
Ezennel kijelentem, hogy nem értem a pasikat. Legalábbis Balázst nem értem, és ő pasi, de mi van, ha egy ufó? Na, jó, ez képtelenség. Mondjuk, nem csodálkoznék azon, ha így lenne. Balázs egy olyan valaki, akin egyáltalán nem lehet eligazodni. Nem is akarok, de van benne valami fura, ami nem hagy nyugodni. Azt akarja az a részem, hogy megismerjem és megszelídítsem. De tudom, hogy ez nem lenne helyes, én nem kezdek ki ilyen fiúkkal. Sőt semmilyennel, mert még nem jött el az ideje. Legalábbis apa szerint, bár én ebben nagyon kételkedem. Jártam már fiúkkal, apa tudott is róluk, de nem szerette őket. Még mindig azon a véleményén van, hát, de én meg nem kérek a véleményéből.
- Mert nem az és kész. És nem kell kiabálnod velem, itt vagyok melletted. A hangodon pedig változtathatnál, mert én sem úgy beszéltem veled, mint egy rongydarabbal. Szerintem egy ilyen fickót senki nem akar megnevelni, de még a pénzedért sem kellenél az utolsó kurvának egy sarokról. Elviselhetetlen vagy! – válaszoltam mérgesen, már ott voltam, hogy hozzávágom a táskámat. De jobban sajnálom a benne lévő tárgyakat, mint a fejét. Nem is értem, hogy állhattam le egy ilyen emberrel beszélgetni, mint Ő? Egy akkora bukó, hogy még ilyet nem hordott a Föld a hátán. Fellélegezhet majd a kedves bolygónk, mikor ő feldobja a talpát. Istenem, soha többé nem akarok találkozni még egy ilyen személlyel. Kibírhatatlan, azt hiszi, bármit megtehet, csak azért, mert megdöngetett mindenkit. Amúgy is, hogy jön ő ahhoz, hogy számon kérje azt rajtam, hogy megtörtén e már ilyen velem. Persze, hogy nem történt meg, de most hogy a fenébe magyarázzam meg egy analfabétának, hogy mi az a betű? Nem tudom, és már nagyon kezd idegesíteni, hogy nem tud rólam leszállni.
- Biztos vagyok abban, hogy nem ilyen vagy. Félsz valamitől, vagy tudom is én. Nem érdekelsz, és nem fogom elkezdeni tanulmányozni az étkezési szokásodat, hogy rájöjjek, miért futsz egy álarc mögé, ahonnan megpróbálod irányítani az embereket. – közönyös voltam. Őszintén szólva már találkoztam olyan emberekkel, akik véka alá rejtették érzelmeiket, hogy ne lássák milyen sebezhetőek. Nem érdekelnek az olyan személyek, szeretem, ha valaki egyenes és nem különböző módokat használ a célja elérésében.
- De miért bízzak egy olyan valakiben, mint te? Áruld már el nekem, hogy miért kéne. Mondj két okot, ami elég racionális, és nem bugyuta. És a csak mert, nem számít válasznak. Ha nem akarnád, hogy bízzak benned nem lennél itt, és nem próbálkoznál nálam. Azt hiszed nem tudom mire megy ki a játék? Csak egy valamit nem tudsz rólam kedves Balázs. – mondtam megállva és hozzá fordultam. Közelebb hajoltam, szemébe néztem majd folytattam. – Én nem vagyok olyan, mint a többi lány. Engem nem tudsz megszerezni, mivel nem vagyok egyszer használatos. – mondtam az ajkaiba, majd elégedetten húzódtam vissza és indultam tovább. Hogy ez mennyire nem vall rám, de mint látható mindent képes kihozni belőlem, megőrjít.
- Igen, baj. Miért nem nézed a naplementét? Esetleg a tavon elúszó kacsákat vagy tudom is én mit. Azok sokkal szebbek, és mielőtt elkezdenénk ezen is vitázni elmondom, hogy nem érdemes. Az én véleményemen úgy sem tudsz változtatni. – a Duna lusta habjait néztem, ahogy nyalogatta a partot, és a színe pedig kezdett narancssárgává változni. Remek kép volt, nagyon romantikus.

Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 3:44 pm


Lea & Balázs



Lea az agyamra megy. Nem tetszett a hangnem amivel beszélt velem és az sem, hogy kioktatott. Csak úgy simán rámszólt, mintha lenne beleszólása abba, hogyan beszélek. Lehet, hogy vele beszélek, de akkor is hagyja, hogy úgy beszéljek, ahogy akarok. Egy pillanat alatt képes feldühíteni, és nem tudok, nyugodt lenni, akár egy pillanatra is. Persze annyira nem, mintha valamelyik idióta haverom csinálja ezt, mert akkor annak be is verek, de Leának nem fogok. Nem tudom, hogy érjem el, hogy legyen akár egy kedves szava is hozzám. Ha bunkó vagyok vele az a baj, ha kedves az, ha meg közömbös az.
-Ez nem válasz. És nem veszek vissza a hangomból, mert nem akarok. Amúgy egy rongyal sem beszélek így, ezt csak te tudod kihozni belőlem. Nem is akarom, hogy bárki megneveljen, szeretek ilyen lenni, amilyen és nem kellenek nekem kurvák az utca sarokról, azért ennyire szexmániás nem vagyok. És csak, hogy tudd, te elviselhetetlenebb vagy!-na tessék már megint kihozta belőlem, hogy bunkózzak. Nem akarta  ennyite bunkó lenni, vagy kiabálni, de ez a kurvás dolog szíven ütött. A mai nap folyamán kezdem úgy érezni, hogy nekem tényleg van szívem, pedig erre már sokan rácáfoltak. -Bocsi ezt nem kellett volna mondanom, és visszaveszek a hangomból.-ezt el sem hiszem. Sosem kérek senkitől bocsánatot, de ez a lány már megint rávett arra, hogy olyat tegyek, amit sosem szoktam. Mélyeket lélegeztem és tényleg próbáltam lenyugodni, de tudom, hogy a bocsánatkérésemen is csak gúnyolódni fog.
-És ha álarc mögé bújok? Téged úgysem érdekel, szóval maradok az álarcom mögött.-nem is értem miért faggatja folyton ezt a témát. Közölte velem, nem egyszer, hogy nem érdeklem őt, akkor miért nem hagyja már lógva a témát?! Semmi köze ahhoz, hogy milyen vagyok az álarc mögött, sőt nem csak neki, senkinek nincs hozzá köze. 
-Két okot? Hát legyen... 1 másért még sosem küzdöttem ennyit, 2 te vagy az első lány akitől bocsánatot kértem. És oké talán azt akarom, hogy megbízz bennem.-egy pillanatra majdnem neki mentem, mikor megállt és felém fordult, de szerencsére időben kapcsoltam, így csak nagyon közel álltam meg hozzá. -Erre magamtól is rájöttem Lea. És ha nem csak egyszeri használatra kellenél? Túl sokat tepertem már, hogy csak egy jó éjszaka legyél.-a szavak csak úgy kicsúsztak az ajkaimon, és nem tudtam megállítani őket. Igazából ezt a dolgot még magamban sem rendeztem le rendesen, de hát úgy tűnik nem bírtam ezt visszafogni.
-Miért vagy ilyen rossz véleményről magaddal kapcsolatban? A naplementénél és a kacsáknál sokkal szebb vagy, de ezt mintha te nem is tudnád. Most nem vitázni akarok, én csak a véleményem mondom.-nem tudom felfogni, hogy miért nem hiszi el, hogy gyönyörű. Ha tehetném minden pillanatban elmondanám neki. Oh, hogy a....miért gondolok én ilyenekre?!
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 10:52 pm



Balázs & Leal
Nagyon nem kedvelem a srácot. Nincs vele semmi bajom, egészen addig, amíg nem jön a közelembe. Vajon tényleg ennyire nem ért a szóból, vagy csak tetteti? Már ezerszer elmondtam neki, hogy semmi esélye arra, hogy bejusson a bugyimba. Nem vagyok olyan, mint a legtöbb lány, és nem is akarok egy skalp lenni. Nem értem, mit szerethetnek benne elvégre a legrosszabb ember, akit valaha a föld hordozott a hátán. Ennek ellenére van benne valami, ami nem hagy megnyugodni. Szeretném közelebbről megismerni, de nem lehet. Mintha egy csöpögős amerikai sztoriba érezném magam, annyira idillikus volt ez a helyzet. Adott egy lány, aki utálja a fiút, és van egy fiú, aki meg akarja dönteni a lányt, a végét meg mindenki ismeri.
- Hogy én vagyok az elviselhetetlenebb? Na, ne nevettess, ez egyszerűen abszurd. Szerintem igen is nimfomán vagy, csak nem mered magadnak beismerni. Én nem hozok ki belőled semmit, ha nem lenne benned ennyi düh, amit a külvilág felé érzel. miért vagy te ilyen? Költői kérdésnek szántam ne válaszolj rá. – nagyon nem tetszett az, hogy ennyire tiszteletlenül viselkedtünk egymással szemben. Én sem viselkedtem a legjobb szomszéd módjára, de ő sem és ő csak pakolta rá a lapáttal a dolgokat, de én meg nem tudok ellene, mit tenni és muszáj, visszavágjak. Ez vagyok én, akinek nem tetszik, írjon levelet. – Nem érdekes, már megszoktam, hogy mindenki csak az idegesítő embert látja bennem és nem is szeretne mást látni. Ez egy skatulya, amit nem fogok levetni soha életembe. – sóhajtottam egyet, már annyira elegem van ebből az egészből. Azért is költöztünk el Norvégiából, mert mindenki elítél, és senki sem akart igazából megismerni. Mint egy könyvet, amikor csak a borítója alapján ítélünk el, s közben lehet, hogy a világ egyik legjobb könyve, nem lehet tudni.
- Éppenséggel érdekel, mert sokáig én is álarcok mögé bújtam, hogy ne lássák ki is vagyok igazából. Elhiheted nekem, hogy nem egy jó dolog elbújni, inkább fel kell fedni ki is az ember valójában. – nem akartam ezt sem elárulni neki, de úgy látszik, mindent kihoz belőlem ez a szörnyeteg. Igazából nem az, csak én hittem annak. Elég rendes, és most nem akarom elbízni magam, vagy egyből beadni neki a derekamat, de nem is annyira kibírhatatlan, mint hinné.
- Komoly dologra kellenék? A bizalom nem egy olyan dolog, amit egy két nap alatt ki tudsz nyerni, hosszas teperés kell hozzá, és nálam főleg. Nagyon nehezen bízok meg az emberekben, pedig könnyű lehetne, de valamiért nem akarok megbízni bennük. – jártam már rosszul, és most nem akarok. Az elég fájdalmas lenne számomra, ha most, amikor a legjobban félek, akkor esnék pofára. De reménykedem benne, hogy nem így lesz. És ha egyszer Balázs képes lenne megnyílni nekem, akkor én is megtudnák…
- Nem tudom, sose rendelkeztem nagy önbizalommal, és mindig azt hiszem, hogy csak bántani akarnak engem az emberek. Lehet el kéne kezdenem megbízni az emberekben, de valamiért nem megy. És nem vagyok szép, nálam mindenki sokkal szebb. Tudom, hogy ti fiúk a Victoria Secret modelleket szeretitek, és megnézve jobban magam én sose leszek olyan, szóval… - kissé megnyíltam, és nagyon félek, hogy amit elmondok az kitudódik, remélem nem.



Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyKedd Ápr. 09, 2013 5:06 pm


Lea & Balázs



Ez a csaj teljesen kikészít, és nem tudok normálisan gondolkozni a közelében. Az egyik pillanatban legszívesebben, valahol máshol lennék, csak vele kettesben, a másikban pedig, inkább a Dunába fulladnék.Nem tudom, hogy tudják elviselni őt az emberek. Én az apja helyében, már rég kitéptem volna az összes hajamat, vagy diliházba zárattam volna magamat, csakhogy messzebb legyek tőle. Nem is értem, hogy bírja ki egyáltalán, hogy vele él, egy lakásban folyton összezárva. Persze vannak jó pillanatai is, de olyan gyorsan változik meg a hangulata, hogy azt már lehetetlen követni, bár az én közelemben legtöbbször ugyanúgy viselkedik. Persze akárhogy is szidom most gondolatban, szívesen eltöltenék vele egy teljes napot, még akkor is, hogyha Ő a legidegesítőbb csaj akit a föld a hátán hordott.
-Már miért lenne abszurd? Beszélgettél már magaddal? Ha igen tudnád mennyire idegesítő tudsz lenni! Nem vagyok az. Higgy nekem elég rég nem voltam már senkivel és nincsenek elvonási tüneteim, hacsak az nem számít annak, hogy egyre jobban idegesítesz. Bennem nincs semmi düh a külvilág felé, csak feléd. Ha nem költőinek szántad volna, akkor sem válaszoltam volna.-fel tudnék robbanni, annyira mérges vagyok, de nem tetszik nekem ez az állapot. Nem kellene ennyire bunkón viselkednünk egymással, de valahogy mindig ez jön ki belőle. Amikor rendes próbálok vele lenni, akkor is csak gúnyolódásnak hiszi és bennem olyankor csak felmegy a pumpa és nem tudok uralkodni magamon. -Arra gondoltál, hogy azért látják ezt benned, mert nem mutatod meg nekik az igazi énedet? Nem lenne veled semmi baj, ha nem mindig lenél olyan....amilyen.-ez durva. Pont olyan dolgokat mondok neki, amiket magamnak kellett volna már feltennem, nem egyszer. engem is mindenki, szemét állatnak tart, aki csak megdugni tudja a nőket, és nem is gondolnak mást. Már miért is gondolnának mikor ilyennek mutatom magamat. Mi a fenéért gondolkodok ilyeneken?! Nekem jó így, ahogy van.
-Miért bújtál álarc mögé? Lehet, hogy ezt kéne tenni, de ha nekem így jó, akkor miért kéne rajta változtatni?!-nem is olyan idegesítő, hogyha nem szólogatunk be egymásnak. Talán még arra is van remény, hogy értelmesen társalogjunk, és ne abból álljon egy beszélgetés, hogy mennyire kibírhatatlan a másik, vagy hogy vádakat dobálunk egymás fejéhez.
-Talán... Tudom, hogy ahhoz sokat kell teperni, de ha segítenél könnyebb lenne. Ha elmondanád mit tegyek, hogy bízz bennem én megteszem. Csak adj egy kis kapaszkodót, kérlek.-ez a só sem volt eddig a szótáramban, mint, ahogy a bocsánat sem. Ez a lány kihozza belőlem a legrosszabbat, vagy épp a jobbat? Még soha senkinek sem nyíltam meg, de úgy érzem neki talán több dolgot elmondanék, mint másoknak, de csak ha erre Ő is képes.
-A Victoria Secret modellek, csontkolleckciók. Vagyis a legtöbben, hidd el a legtöbb fiúnak nem azok kellennek, hiszen csak a kutyák játszanak csontokkal. Egy lányban az a szép, ha vannak idomai és nem az, mikor látod a bordáit, minden egyes levegővételnél. És szerintem szép vagy. Lehet, hogy van más is aki szebb, de most egy példát sem tudok mondani, mert senki nem jut eszembe. Szerintem ne hidd azt, hogy mindenki bántani akar, hiszen nem mindenkinek ez a célja. Persze vannak olyanok is, de aki megbízik benned az biztos nem arra megy.-mi van velem? Ennyire normális dolgot még sosem mondtam, és soha többet nem is fogok. A legjobb az lesz, ha hazamegyek és kimosom a számat, még akkor is, hogyha értelmes dolgot mondtam.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyPént. Ápr. 12, 2013 2:12 pm



Balázs & Leal
Fogalmam sincs, mit ehetnek rajta a lányok. Egy arrogáns pasi, aki azt hiszi, mindent megkaphat, csak azért, mert ő a focicsapat egyik tagja. Na, és ki a fenét érdekli? Mondjuk mióta világ a világ úgy szokott lenni, hogy a focistákat istenítik, és mindent megadnak neki. Ő meg mindent kihasznál, és igaza is van. Miért ne tenné? Elvégre, míg van rá kereslet, addig csinálja, és ha majd mindenki megunja, akkor majd megváltozik. De az mikor lesz? Egy év, két év múlva? Szerintem erre nem fog, sor kerülni még idén, de majd meglátja mi lesz, ha majd kikerül innen. Van még időnk, de nem sok, és ami megmaradt az is vészesen kezd közeledni. Majd lesz valami, de őszintén szólva nem is értem, hogy miért is gondolkodok én ilyenen. Nem kéne ezen törnöm a fejemet, elvégre nem az én dolgom. Inkább azzal kéne törődnöm, hogy mivel engeszteltetem ki magam, amiért eljöttem és barátnőm pedig cserbenhagyott.
- Hogy te milyen öntelt vagy! Esküszöm, hányok tőled! Azt hiszed, te vagy a világ közepe pedig nagyon nem te vagy. És nehogy azt merd mondani, hogy én ezt gondolom magamról, mert egyáltalán nem gondolom, hogy én vagyok a világ közepe. Még nem beszéltem magammal, de sokkal inkább társalognék, mintsem veled! Nem is tudom, hogy bírja ki a többi ember azt, hogy a közelében vagy. Egyszerűen szánalmas, ahogy próbálkozol, mást nem tudok mondani. – elegem volt már abból, hogy mindig csak kioktat, pedig ő semmit sem tud. Első nap is egyből a frászt hozta rám, pedig akkor nem is ismert. Nem mintha most ismerne, sok dolgot nem tud rólam, egy igazi túlélőnek tartanak, bár erről nem kell mindenkinek tudnia…
- Mert nem volt más választásom. Szégyellem azt, hogy igazából ki is vagyok… Ha neked az jó, hogy az emberek anyagiasnak és beképzeltnek néznek, akkor ám legyen. Nem érdekel, mit teszel az életeddel, de én saját bőrömön tanultam meg, hogy nem jó álarc mögé bújni, mivel ha kiderülnek a dolgok, akkor fáj a barátaidnak, hogy nem bíztál meg bennünk. Velem már megtörtént… - mondtam kissé elérzékenyülve, majd letöröltem a szememből kiguruló könnycseppeket. Nem szabad gyengének lássanak, már nem vagyok olyan, mint régen. Nem kell senki tudnia, azt hogy velem mi történt. Hogy hogyan győztem le több dolgot, és hogy tértem vissza azok emberek közé, akik egészségesen élnek.
- Sose láttalak még ilyennek. Látod? Ezek az érzések tesznek minket emberivé, ők tesznek olyanná, amilyenek vagyunk. Próbálj meg több időt fordítani arra, hogy megismerjenek az emberek. Nekem ezzel be tudod bizonyítani, hogy van ok, amiért megbízzak benned. – szöges ellentéte volt annak a pasinak, aki ezelőtt pár perccel indulatosan beszélt hozzám. Benne képes lennék megbízni, de abban, aki olyan agresszív, nem tudnék, és nem is akarok.
- Elég fura ez az egész. Mindig azt hittem, hogy az a legjobb, ha az ember egy VS modellhez hasonlít. Súlyos problémáim voltak ebből, hónapokig jártam emiatt pszichológushoz, meg ételzavart gyógyító emberkéhez. Nem tudom, mit szeretnek a fiúk, de az biztos, hogy soha többé nem akarok bulimiás lenni, nem jó dolog. Az a legrosszabb, persze nem volt olyan rossz, mint a kemó, de hasonlít hozzá. Utáltam az egész életemet, saját magamat. Ezért nem tudok megbékélni magammal… Nem tartom magamat szépnek, se semmilyennek. – mondtam kissé halkan. Még sose beszéltem senkinek nyíltan a gondjaimról, ez még új volt nekem.



Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyVas. Ápr. 14, 2013 10:27 am


Lea & Balázs



Egyre jobban idegesít azzal, ahogy beszél velem. Komolyan szétrobban a fejem a sok kiabálástól, és legszívesebben leragasztanám a száját, két méter ragasztóval, de nem tehetem, mert akkor meg lehet nem a szavaival bántana, hanem a tetteivel. Sosem voltam az az ember akit megrémített egy pofon és nekem nem csak a szám nagy, ahogy azt sokan gondolják. Amit egyszer kimondok azt meg is teszem, kivéve, ha változnak a dolgok. Nem értem miért akarja Leát annyi pasi a suliban. Jó persze, szép csaj meg minden, de az agyukra menne, ha csak két percet is töltenének vele. Szerintem mindegyik sikítva menekülne, jó messzire tőle, és többet nem is mennének a közelébe. Nem értem magam. Mi a szarnak próbálkozom nála ennyire, hogyha így az agyamra megy? Hagynom kéne a fenébe, hogy járjon valami balekkal aki majd papucs lesz és eltűri az ilyen beszédet. Nem akarok már vele kiabálni, akkor sem, ha teljesen felhúzott azzal amit mondott. Le kell nyugodnom, nem adhatom meg neki azt az örömöt, hogy ilyen állapotban lásson, mert tudom, hogy ezért csinálja.
-Rendben legyen igazad. Tudod mások nem vitatkoznak velem, azért tudnak elviselni és egyszóval sem akartam mondani, hogy te azt hiszed te vagy a világ közepe. Ez eszembe sem jutott. Milyen próbálkozásban is vagyok szánalmas?-tényleg nem akartam neki mondani, hogy azt hiszi Ő a világ közepe. Ő pont nem az a lány. Inkább a visszahúzódó típusnak gondoltam, de csak akkor ha nincs a közelemben, mert olyan kor, csak idegesítő, és semmi más. Ilyenkor is lehetne inkább csendesebb, jobban elbeszélgetnénk.
-Miért szégyelled azt, hogy milyen is vagy? Nem hiszem, hogy olyan rossz lennél igazából, hogy az szégyellned kelljen. Amúgy igen ez nekem így jó, mert ha kiderül milyen vagyok, akkor sincs mit vesztenem. Nincsenek olyan igaz barátaim, hogy nekik fájjon, hogy nem bíztam meg bennük.-vonom meg a vállamat és elgondolkozom. Tényleg nincs olyan ember akiben feltétel nélkül megbízok az apámon kívül. Mikor megláttam Lea könnyeit, nem tudtam mit csináljak, én sosem tudtam mit kezdeni egy síró lánnyal. -Hé ne sírj, nem segít ez már.-nem hiszem, hogy ezzel sokat segítettem, de tényleg fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit tegyek. Hogyha megkérdezném hogy miért sír, biztos nem válaszolna, így nem kérdezek rá, pedig nagyon is érdekel.
-A szüleimen kívül senki nem is látott ilyennek...Szóval azzal tudnálak rávenni, hogy megbízz bennem, hogyha hagynám, hogy megismerjenek? És ha ez nem jó ötlet? Ha ezzel csak rontok a helyzeten?-annyi kétely keletkezett most bennem, annyi dolog járt most a fejemben. Miért tudja ez a lány elérni, hogy elgondolkozzak a változáson? Eddig sosem akartam megváltozni, éveztem, hogy ilyen vagyok, de most...nem tudom mi van.
-Ne akarj hozzájuk hasonlítani. Nekik is vannak ilyen bajaik, pont amiatt, mert olyan soványak. Nem szabad utálnod magad soha, hiszen senki sem tökéletes, és mindenkinek vannak bajai, de ezek le lehet küzdeni, csak akarat erő kell hozzá. Egyszer meg kell magaddal békélned és mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy elhiszed, hogy szép vagy. Csak gondolj bele, hogy ha rád nézek, nem egy agyon sminkelt plasztikázott csajt látok, hanem azt, hogy te természetesen vagy ilyen szép.-ezt mind úgy mondtam, hogy két kezem közé fogtam arcát. Nem hiszem el, hogy nem látja mennyire gyönyörű, pedig el fogja hinni nekem, ha addig élek is.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzer. Ápr. 17, 2013 6:32 pm



Balázs & Leal
Nem tudom, hogy mi ütött belém, de még soha senkinek nem nyíltam meg ennyire. Nem volt igaz barátom sose, mivel apáék állandóan költözni akartak, és nekem is mennem kellett velük. Nem volt egy olyan személy sem az életembe, akire azt mondhattam volna, hogy ő az én legjobb barátnőm. Hiányzott is az életemből ennek a személynek a jelenléte, de mióta megismertem Mátét az óta sokkal jobban érzem magam. Persze neki sem nyíltam még meg teljesen, nem szeretek a múltamról beszélni, és amikor szóba kerül, akkor inkább megpróbálok témát terelni. Lehet, hogy szomorú, de a bizalmatlanságom nem alaptalan, egyszer azért kellett költöznünk, mert kitudódott a betegségem, és mindenki csúfolni kezdett, megbíztam valakibe, akibe nem kellett volna, és meglett az eredménye... Szörnyű vagyok…
- Az a szánalmas, ahogyan próbálod megkedveltetni magadat minden személlyel. Mintha félnél attól, hogy ha megmutatod azt, hogy milyen is vagy igazából már nem kedvelnének. Szerintem sokkal több ember kedvelne, ha tudnák, hogy igazából nem is vagy ennyire… nos, ennyire beképzelt! Mert az vagy, és ne merd nekem azt mondani, hogy ez nem igaz. Bárkit megkérdezel, az iskolából ezeket fogja mondani, és talán nem alaptalanul. Nem hiszem, hogy az egész iskola hazudna erről. Én sem veszekedem veled, csak elmondom, hogy mit gondolok rólad. – vontam meg a vállamat, és legszívesebben elfutottam volna innen messzire. Mintha szándékosan idegel, de nem hiszem el, hogy ennyire kegyetlen lenne. Elvégre én nem csináltam neki semmi rosszat, vagy ha az rossznak számít, hogy ide költöztünk, akkor nagyon sajnálom, én se akartam mellék költözni, de ez van. Ezt kell szeretni, és ha már nem tudunk megszökni, akkor meg kell szoknunk egymást.
- Nem azért titkoltam el, hogy milyen vagyok, mert rossz lennék. Hanem azért mert elegem volt a sok szánakozó tekintetből, abból, hogy mindenki megkérdezi, hogy tettem túl magamat a betegségemen, és ehhez hasonló dolgokon. Nem szeretnék a múltban élni, de ehhez álarcot kellett felvennem, de mikor kitudódott akkor hatalmas por volt, sokan megharagudtak. Pedig én csak annyit akartam, hogy egyszer az életbe ne én legyek az a lány, akinek sikerült leküzdenie egy csomó mindent, élni akartam, mint egy rendes diáklány. – a testem remegni kezdett a gondolatokra, amik utat törtek maguknak, és szerencsésen a felszínre jutottak. Ilyenkor vagyok a legsebezhetőbb, és igazából félek, nagyon félek attól, hogy most fog belém rúgni, mikor az emlékek sötét múltja kísért engem. Félelmetes ez az egész, és hiába próbálok nem rá gondolni akkor sem megy… Valami meggátol abban, hogy ne figyeljek arra, ami történt velem, és az a valami Balázs… Ő is álarcot hord, látom alatta az igazi énjét, ami próbál kijönni, de nem, engedi a felszínre jutást. – Nem sírok, csak valami belement a szemembe. – hazudtam elfordulva tőle. A fránya könnyek!
- Nem rontasz a helyzeten azzal, hogy megmutatod ki is vagy igazából. Mindenki erre kíváncsi, és ha tetszik nekik, ha nem el kell fogadjanak mert te ez vagy, és kész! – mondtam kissé szipogva, majd elővettem egy zsepit és megtöröltem a szememet. Nem állhatok piros szemekkel a Duna parton, naplementekor.
- De bármennyire is próbálkozok, nem tudom magam elfogadni… Sajnálom, de ez nekem nem megy. Lehet, hogy sok bajuk van ezzel a modelleknek is, de ez egy szörnyű dolog, nagyon nehéz belőle kijönni. Én évekig küszködtem vele, és alig pár hónapja sikerült rendesen visszaszednem pár kilót, a gyomrom akaratlanul is kidobott mindent magából… Annyira szörnyű volt, pedig azt mondják, hogy aki túléli a kemót annak semmi sem kottyan meg, nekem ez megkottyant. – elpirultam mikor arcomat kezében tartotta, és akaratlanul is a szemébe kellett néznem, majd valami erőnél fogva hozzábújtam, szükségem volt arra, hogy két erős kar körém fonódjon, és azt mondja minden rendben van. De nem gondoltam, hogy Balázsé lesz az.



Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 10:26 am


Lea & Balázs



Már megint elgondolkoztam azon, amit Lea mondott. Miért van rám ekkora hatással? Miért érdekel a véleménye; és főként az, hogy mit gondol rólam? Én tudom milyen vagyok, nem vagyok jó fiú, nem is voltam az, csak régen. Az is nagyon régen volt már és nem is emlékszem, hogy voltam képes olyan lenni. Tudom, hogy senki kedvéért nem leszek már olyan, elég volt az egyszer. Nem akarok még több olyan szerencsétlenséget, mint amilyenben akkor voltam. Olyat még a legnagyobb ellenségemnek sem akarnék. Tudom, hogy azóta eltelt pár év, és már mas iskolába járok, de akkor is van bennem egy olyan fura érzés...talán a félelem, de nem vagyok benne biztos.
-Szóval beképzelt vagyok... És mi van ha nem is az vagyok, csak ismerem az értékeimet? Na jó én sem akarok vitatkozni. Oké talán igazad lehet, beképzelt vagyok, de szerintem nekem akkor is jobb így. Gondolj bele, hogy valami miatt megváltoztam, és meg volt rá at okom, higgy nekem.-ennél többet nem szándékozom neki mondani, de tudom, hogy így is nyaggatni fog, akkor is ha nagyon nem akarom. Senkinek sem akarom elmondani, hogy mi történt akkor. Ez csak az én dolgom, senki másra nem tartozik, és soha nem is fog. Még ha jelentene is valamit Lea, akkor sem mondanám el neki, de tudom, hogy Lea sosem fog semmit jelenteni nekem, mert nem akarom. 
-Ezért nem kellett volna álarc mögé bújnod, bár megértelek, hogy miért tetted ezt. A helyedben én is ezt tettem volna, bár miket is beszélek én is ezt tettem...-az utolsó mondatot nem akartam kimondani, azt csak magamban akartam, de mielőtt be tudtam volna csukni a számat, már ki is mondtam. Láttam Leán, hogy teljesen kikészült az emlékektől, amik gondolom az eszébe jutottak. Átakartam ölelni és megvígasztalni, de nem tudtam, hogy regálna rá, vagy, hogy én, hogy reagálnék rá. Tehetetlenül, és tanácstalanul ácsorogtam és ey-egy pillanatban megemeltem a kezemet, azzal a szándékkal, hogy átkarolom, de nem tudtam magam rávenni. -Hát ha íg gondolod legyen...-nem tudtam mit mondani, de persze tudtam, hogy hazudik. Tudom mikor hazudnak nekem, mert én abban profi vagyok, bárkiről is van szó.
-És ha nem fogadnak el? Tegyek úgy mintha nem is érdekelne? Vagy mi? Ha valakinek nem tetszik amilyen igazából vagyok, az nem is fog elfogadni, ha akarom, ha nem.-ezzel be is akartam fejezni ezt a témát, de tudom, hogy nem fogja annyiban hagyni. Meg akar győzni, hogy vegyem le az álarcom, de én nem tudom, hogy képes lennék-e rá. Azt hiszem félek az elutasítástól, pedig lehet erre nincs is okom. 
-Minden rendben lesz Lea! Én majd segítek neked, hogy legyen önbizalmad, melletted állok mindenben amiben kell, csak hagyd, hogy segítsek.-meglepett, hogy hozzám bújt, nagyon is, de nekem csak erre volt szükségem és egyből köré fontam karjaimat. Nem hittem volna, hogy valaha ilyen közel fogok jutni Leához, és most minden értelemben gondolom. -Nem lesz semmi baj, minden rendben lesz.-suttogtam a fülébe, miközben haját simogattam, hogy megnyugtassam. Még most is tanácstalan vagyok, hogy mit csinálok, ha sírni kezd, de talán ez majd jön reflexből.
Vissza az elejére Go down
Krilek Lea
12.b.
12.b.
Krilek Lea


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Mar. 25.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 3:30 pm



Balázs & Leal
Fogalmam sincs, hogy miért mondom én el ezeket a dolgokat neki. Miért pont neki? De nem tudom, mit tehetnék annak érdekében, hogy ne mondjam el. Már túl sokat hallgattam, egyszer én is elmondhatom azt, ami a szívemet nyomja, nem igaz? Vagy vannak személyek, mint esetleg én is, hogy mi csak elfogadjuk azt, amink van, és nem panaszkodunk? De, akkor a többieknek miért lehetséges? Ezt nem értem, nem szeretek ebben lenni, ez a semmilyen érzés olyan idegesítő! Nem tudom mit kéne tennem, hogy helyes legyen, csak egy jelet szeretnék, egy érzést vagy egy személyt. De ez sem most fog eljönni, így inkább nem is mondok, gondolok, sóvárgok semmi után.
- Milyen értékek? Az, hogy jó képű vagy? Mert szerintem vannak ennél sokkal fontosabb értékek is, elvégre nem minden a kinézet. Persze, nektek, nagymenőknek ez a jó, hogy minél sármosabbak legyetek, de ez nem mindenkinek számít. Inkább járok egy békával, de annak legalább nemes lelke lesz, ellentétben a tiéddel. – nem érdekelt, hogy a lelkébe gázolok. Sőt, jelen pillanatban még azt se tudtam, hogy van e lelke. Nem hiszem, hogy egy olyan embernek, mint ő lenne ilyesvalami. Bár én is tévedhetek, de erre még nem adott okot, és amíg nem kapok okot, addig nem feltételezem azt, hogy neki van olyan, hogy lelke.
- Nekem meg volt az okom, amiért elbújjak egy álarc mögé. De te miért bújsz? Neked mindened megvan! Te vagy az egyik legjobb pasi, minden lány hal utánad, te meg álarcot öltesz? Olyan dolgokat csinálsz, amitől meg áll az ember esze, és még te bújsz álarc mögé? Ilyen alapon mindenkinek az mögé kéne bújni, és csak azt kéne adni, ami mindenkinek tetszik. – vontam vállat miközben az egyik kőbe rúgtam. Ilyenek vagyunk mi emberek, felelőtlenek és elszántan állítjuk az igazunkat, aminek lehet nincs semmi igazsága, de ez van. Mi még is gyökeresen állítjuk, aztán amikor pofára esünk nem, még hogy bocsánatot kérnék, még felhúzzuk az orrunkat, és elhagyjuk a termet, magunk mögött hagyva hatalmas szempárokat.
- Mindenkit elfogadnak, lehet, hogy nehéz lesz, mivel senki sem mondta azt, hogy könnyű lesz, de próbálkozni kell és muszáj is. Az emberek meg fognak kedvelni, ha látják milyen is vagy igazából. – sóhajtottam egyet, miközben nagyokat lélegeztem. A pánikrohamom már rég nem jött ki rajtam, de nem is akartam, hogy kijöjjön. Egy dolgot szerettem volna, mégpedig azt, hogy végre nyugodtan beszélgethessek valakivel.
Csak az ölelésére volt szükségem, arra hogy érezzem engem is szerethetnek és nem is vagyok olyan idegesítő, mint mondják. Nem szoktam ilyet tenni, de most nagyon jól esett Balázs közelsége, az hogy magához szorított és a fülembe súgta szavait. Megborzongtam tőle, ezért szorosabban bújtam hozzá.
- Nagyon köszönöm, hogy segítesz… - mondtam elpirulva, majd elléptem mellőle, kibontakozva az ölelésből és zavartan néztem a Duna vizének csillogó tetejét. – Ugye milyen szép a Duna vize naplementekor? Olyan megnyugtatóan kellemes a színe… - tereltem el a témát, majd egy követ fogtam meg és beledobtam, felzavarva annak a vizét.  
Vissza az elejére Go down
Takács Balázs
12.b.
12.b.
Takács Balázs


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Mar. 30.

Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart EmptyKedd Ápr. 30, 2013 1:23 pm


Lea & Balázs



Bevallom szíven ütött amit mondott. Szóval nincs lelkem. Ha nem lenne, akkor nem próbálnék rendesen beszélgetni vele, mint ahogy ezt mostanában teszem, és nem lennék fele annyira sem normális vele szemben, mint amilyen most vagyok. Nem akarom, hogy azt higgye nincs lelkem, mert igenis van, még ha nagyon mélyen ástam is el magamban. Míg Lea a városba nem jött nem is érdekelt, hogy tudják-e az emberek, hogy van-e lelkem, vagy sem, és ez most sem változott. Vagyis változott, de csak annyiban, hogy más véleménye nem érdekel, csakis Lea véleménye. Oh, ha ezt a többiek megtudnák, nyálas baromnak gondolnának, de erre én magasról teszek, de azért ezt nem fogom világgá kürtölni. Leának sem fogom elmondani, soha...vagy legalább is még egy ideig.
-Szóval jóképűnek tartasz? Ezt eddig nem is tudtam. De mindegy nem csak ez van, vannak más értékeim is, még ha te nem is hiszed. És igenis van lelkem, csak nem mindenki méltó arra, hogy ezt tudja.-teljesen nyugodtan mondtam, de azért megfogott, hogy jóképűnek gondol, még ha mérgében is mondta. Bár azt mondják, a mérges és a részeg ember mond mindig igazat.Néha úgy érzem Lea nem utálna, ha rendesebb lennék vele, de ha Ő bunkó én miért legyek másmilyen? Csak úgy bánj másokkal, ahogy akarod, hogy veled is bánjanak. Na szép ezt pont én mondom, aki mindenkivel bunkó és szemét. Lehet össze kéne szednem magamat és jó gyereknek lennem? Na nem, azt nem, még gondolatban sem.
-Nem voltam mindig jó pasi, és nem halt utánam minden csaj. Régen nem ilyen voltam, csak aztán.... Mindegy ez nem fontos, nekem is megvolt az okom. Neked mi volt az okod arra, hogy álarc mögé bújtál?-nagyon érdekelt, hogy Ő vajon ezt miért tette, bár gondolom, hogy nem fogja csak úgy elmondani. Ha most olyan szemét lennék vele, mint amilyennek Ő tar ki szedném belőle, akkor is, ha nem akarná, de nem leszek ilyen, mert nem akarom megbántani Leát. Úgy érzem eleget szenvedett már és csak tetézném az egészet, pedig nem akarom. Csak még jobban megutálna és arra nem vágyom.
-De ha mégsem? Lea én nem tudnám elviselni ha nem fogadnának el, és emiatt nem is próbálkozom. Ha levetném az álarcom senkim sem lenne, egyedül lennék, és én nem akarok többet egyedül lenni. Lehet, hogy most egy igaz barátom sincs, de legalább van társaságom. Félek, hogyha ezt a biztos dolgot eldobnám nem maradna senkim.-csak tudnám, miért is voltam vele ennyire nyílt. Senki nem tud rólam mindent, nem tudják miért vagyok olyan, amilyen és sosem terveztem, hogy ezt elmondom valakinek, de ez most valahogy nem érdekel. Lea talán kivétel, talán egyszer el tudom mondani neki, de ez csak talán. Hatalmas talán.
Karjaim közt tudni őt, nagyon jó érzés volt. Nem tudtam, hogyan tudnám megnyugtatni, de reméltem, hogy valahogy sikerülni fog, mert nem szeretem, ha egy lányt sírni látok, akkor sem, ha nem én tehetek róla. Mikor éreztem, hogy karjai szorosabban fognak körül a hátát simogattam, de ekkor ellépett tőlem és ha jól láttam elpirult, ami egy mosolyt csalt az arcomra.
-Szívesen segítek, de nem csak ebben bármiben, csak szólj.-igen neki bármiben segítettem volna. Ha kell még meg is verek valakit, bár azt néha anélkül is megteszem, hogy kéne.-Igen tényleg szép.-mosolyodtam el, mert tudtam, hogy csak terelni akarja a témát, de ráhagytam inkább. -Tudsz kacsázni?-a mosoly még mindig az arcomon volt és kerestem egy lapos kavicsot, ami jól fog pattogni a vízen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dunapart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dunapart   Dunapart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dunapart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: Budapest-
Ugrás: